Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M 150 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M 150 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M 150 zł

150,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Od wielu lat dewizą H&M jest "Moda i jakość w najlepszej cenie". Firma odzieżowa H&M nieustannie się rozwija.
Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M jest to wspaniały pomysł na prezent dla miłośników mody, którzy cenią sobie najwyższą jakość, a także jest to trafiony prezent dla osoby ceniącej ochronę środowiska - H&M promuje modę ekologiczną.
Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M umożliwia wielokrotne realizowanie płatności online oraz w sklepach stacjonarnych do momentu wyczerpania środków na karcie.
Karty podarunkowej można używać w sklepie internetowym https://www2.hm.com/pl_pl/index.html oraz w sklepach stacjonarnych H&M.
Więcej informacji dotyczących warunków korzystania z kart podarunkowych H&M znajdziesz na https://www2.hm.com/pl_pl/customer-service/gift-card/terms---conditions.html

Karta jest ważna minimum 12 miesięcy. 

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także