Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
E-Kod Podarunkowy Hebe 50 zł
search
  • E-Kod Podarunkowy Hebe 50 zł

E-Kod Podarunkowy Hebe 50 zł

50,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Kosmetyki do codziennej pielęgnacji, czy coś na wyjątkową okazję? A może akcesoria wykorzystywane na co dzień? Lśniące włosy, mocne paznokcie, piękna skóra to i wiele więcej możesz podarować wraz z e-kodem podarunkowym do HEBE. Moc promocji, konkurencyjne ceny i ogromna dostępność produktów i sklepów HEBE, to będzie świetny e-podarunek.

Nasz e-kod jest szybki w wydruku i możesz go mieć zawsze pod ręką na wyjątkowe okazje.

E-Kod Podarunkowy Hebe to idealny prezent na różne okazje. E-Kod Podarunkowy Hebe uprawnia do zakupu najlepszych kosmetyków do makijażu, pielęgnacji ciała, stylizacji włosów oraz markowych perfum. E-Kod może być zrealizowany online na stronie Hebe.pl oraz aplikacji Hebe w celu zakupu towarów lub usług, a także we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Hebe. Można się nim posługiwać wielokrotnie, aż do wyczerpania przypisanego do niego limitu.

E-Kod Podarunkowy Hebe jest ważny minimum 24 miesiące.

Regulamin e-kodów dostępny jest pod adresem: https://www.hebe.pl/regulaminy/regulamin-e-kodow-na-zakupy-online.html

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także