Razem : 0,00 zł

Chcesz nagrodzić i zmotywować klientów, pracowników, partnerów biznesowych, kontrahentów lub jesteś agencją marketingową poszukującą rozwiązania dla swoich klientów?

Postaw na nowoczesne i szybkie rozwiązanie, które zaoszczędzi Twój czas i pieniądze - współpracuj z nami i nagradzaj najlepszymi nagrodami!

Najszerszy katalog nagród z Prezentem Idealnym pod:

  • Programy lojalnościowe
  • Loterie
  • Konkursy
  • Akcje sprzedażowe
  • Akcje marketingowe
  • Akcje promocyjne
  • Systemy benefitowe / kafeteryjne

Idealne i pożądane rozwiązanie na rynku w katalogu nagród – KARTY PODARUNKOWE i E-GIFTY! Charakterystyczną cechą każdej akcji są atrakcyjne nagrody, które można zdobyć. Zwiększysz zainteresowanie wśród uczestników, a nagrody w postaci ulubionych marek przyciągną więcej klientów! W swojej ofercie posiadamy szereg znanych emitentów z polski i świata m.in. Zalando, Yes, Świat Książki, Decathlon, Duka, Orlen i wiele innych, które spowodują, że każdy będzie chciał wziąć udział w akcjach promocyjnych, konkursach i loteriach. Jest to także świetna motywacja dla pracowników pod systemy benefitowe, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, co spowoduje wzrost zaangażowania.

A jeśli szukasz rozwiązania multibrandowego posiadamy MULTIKARTĘ PREZENT IDEALNY! Jeden wspaniały prezent, tysiące możliwości wyboru! Pomiędzy ciągle zmieniającymi się trendami, proponujemy idealne rozwiązanie, gdzie jedna karta daje radość wygranej, a także motywację do pracy – Multikarta Prezent Idealny. To użytkownik sam wybiera, na co chce wymienić kartę z dostępnego asortymentu sklepu prezentidealny.com

Wprowadź do swoich akcji katalog nagród z Prezentem Idealnym i wyjdź naprzeciw oczekiwaniom rynku!

 

Skontaktuj się z Nami: Formularz kontaktowy