Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna karta podarunkowa Allegro.pl o wartości 50 zł
search
  • Elektroniczna karta podarunkowa Allegro.pl o wartości 50 zł

Elektroniczna karta podarunkowa Allegro.pl o wartości 50 zł

50,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Allegro to jedyny taki sklep, gdzie znajdziesz absolutnie wszystko: sprzęt zimowy, ubrania, książki, tekstylia, części samochodowe, zabawki. Ta lista nie ma końca.

Allegro to bezpieczny sklep, w którym kupujący może czuć się swobodnie. Przesyłki Smart, zbieranie punktów lojalnościowych, Allegro lokalnie, to tylko kilka z udogodnień, które zostały zastosowane.

Nasza karta podarunkowa Allegro to idealny prezent, bo to odbiorca wybiera, co tak naprawdę dostanie - tutaj nie ma nietrafionych podarunków, jest tylko uśmiech i zadowolenie z obu stron, bo kto nie lubi dawać i dostawać Prezentów Idealnych.

Warunki dotyczące kart podarunkowych Allegro:Regulamin Kart Podarunkowych Allegro Finance - Allegro.pl

Najważniejsze informacje na temat kart podarunkowych Allegro:

•    Karta podarunkowa nie pokrywa kosztów przesyłki.

•    Niewykorzystana kwota zostanie zwrócona w postaci nowej karty podarunkowej i zostanie przypisana do konta Allegro użytkownika, na którym dokonano zakupu z użyciem pierwszej karty podarunkowej. Niewykorzystana kwota reszty, będzie zwracana do pełnego wykorzystania wszystkich środków z pierwotnej karty lub do upływu terminu jej ważności.
•    Przy jednej płatności można wykorzystać maksymalnie 15 sztuk kart podarunkowych o wartości łącznie nieprzekraczającej 4000 zł.
•    W przypadku płatności na kwotę mniejszą lub równą wartości karty naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.
•    Karty podarunkowej nie można wykorzystać w kategorii: Kolekcje i sztuka oraz podkategorii: Kody i doładowania z kategorii: Kultura i rozrywka oraz dla towarów oferowanych wyłącznie z dostawą w formie elektronicznej.

Jak wykorzystać kartę?

1. Zrób zakupy i wybierz metodę płatności

2. W sekcji Twoje zniżki zaznacz Masz kod lub kartę podarunkową?
3. Wprowadź kod Twojej karty, aby obniżyć płatność o jej wartość

Karta jest ważna 12 miesięcy.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu


Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także