Razem : 0,00 zł
BonCard Polska to spółka z kapitałem polskim, zajmująca się wprowadzaniem i obsługą nowoczesnych systemów w sektorze usług B2B i B2C.
Od początku swojego istnienia - 2009r., firma oprócz swojej podstawowej działalności, jaką jest oferowanie elektronicznych bonów BonCard –wprowadza nowe produkty i usługi oparte o system kart.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku BonCard Polska rozpoczyna dynamiczne działania w celu rozpowszechnienia kart podarunkowych i przedpłaconych oraz voucherów prezentowy poprzez ich dystrybucję pod nazwą Prezent Idealny. Bazując na badaniach rynków Europy Zachodniej, w której karty podarunkowe są już dobrze znane i cieszą się dużą popularnością BonCard Polska postanowił rozpocząć dystrybucję na rynku krajowym. Popularność kart z roku na rok wzrasta. Coraz więcej osób przekonuje się, że to niezwykle wygodne rozwiązanie, korzystne i dla kupującego, i dla obdarowanego - obdarowana osoba ma możliwość wyboru idealnego dla siebie prezentu, a Ty zyskujesz satysfakcję udanego prezentu.
 
Sprzedaż kart dla firm znajduje się na stronie www.boncard.pl
 
Dbamy, aby realizacja Państwa zamówienia wykonana była w jak najkrótszym czasie, a oferowane przez nas karty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie udzielają porad fachowych, zakupy w naszym sklepie są czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@prezentidealny.com lub telefonicznie pod numerem 612785367.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Prezent Idealny