Razem : 0,00 zł

Lista produktów marki RTV Euro AGD

RTV EURO AGD jest pierwszą polską firmą działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego.

 

Od lat sprzedajemy najwięcej produktów RTV i AGD w Polsce. Staramy się zapewnić Klientom szeroką ofertę sprzętu wysokiej, jakości i w atrakcyjnych cenach, wspartą fachową obsługą oraz poradą.

 

Obecnie posiadamy ponad 328 sklepów fizycznych RTV EURO AGD w 218 miejscowościach w całej Polsce, Sklep Internetowy Euro.com.pl oraz Dział Obsługi Firm i Instytucji B2B.

Sklepy fizyczne są najczęściej zlokalizowane w największych centrach handlowych w mieście. Dzięki temu nasi Klienci mogą łatwo do nich dotrzeć i skorzystać z wygodnych, bezpłatnych parkingów. Dodatkowym atutem takich lokalizacji są długie, dogodne godziny otwarcia, co pozwala na zaplanowanie zakupów.

 

Dbamy o wygodę Klienta oferując również wiele usług związanych z zamawianym sprzętem, raty 0%, wniesienie itp. Dokonanie zakupu w naszej sieci jest także możliwe przy użyciu Karty Podarunkowej Euro, którą można zapłacić z wykorzystaniem telefonu lub w sklepie internetowym www.euro.com.pl

Regulamin dotyczący Karty Podarunkowej dostępny jest na stronie serwisu internetowego.

 

Zapraszamy do sklepów RTV EURO AGD - LIDERA RYNKU RTV I AGD W POLSCE!Ilość produktów na liście: 3

Pokazano 1-3 z 3 pozycji