Razem : 0,00 zł

Lista produktów marki Bohomoss

Marka BOHOMOSS powstała w 2015 roku. Zajmuje się projektowaniem kunsztownych, spektakularnych ale także klasycznych i sensualnych kompletów do spania i szlafroków. Produkty od szkicu poprzez dobór tkanin i koronek aż do momentu produkcji wytwarzane są w Polsce.

Marka powstała z zamiłowania do delikatnych tkanin, zmysłowych koronek oraz perfekcyjnego szycia, które traktowane jest jako dzieło sztuki. Była także odpowiedzią na potrzeby współczesnej, odważnej ale także delikatnej i zapracowanej kobiety, mamy, żony czy młodej dziewczyny poszukującej swojego miejsca na ziemi. Pragnąc pokazać piękno każdej z tych Pań, realizujemy misję marki, którą jest udowadnianie kobietą, że są piękne, wartościowe i bardzo potrzebne światu.

Produkty które promujemy to wyroby kunsztowne, wysokiej jakości i klasy. Zawsze zapakowane w eleganckie, wytworne i gustowne pudełeczko „wyrażające więcej niż tysiąc słów” . Śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, że Nasze produkty pobudzają zmysły, działają na wyobraźnię oraz dają każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym życiu. Takimi właśnie projektami zaskakujemy swoje klientki, które po otwarciu pudełka z piżamą i pięknym listem czują się wyjątkowe i docenione.

Kim są Nasze klientki ? To kobiety ambitne, odważne, zdecydowane ale również delikatne i kobiece. Często są to zapracowane mamy, kochające żony, energiczne młode dziewczyny oraz świadome dojrzałe kobiety. To właśnie życie każdej z nich inspiruje Nas do stworzenia piżam , które są symbolem odwagi, miłości oraz kobiecości.

Tworzone kolekcje inspirowane i dedykowane są Kobietom które uważają, że moda kreuje prawdziwe wartości. Kobietom, które wolą prawdziwą miłość od zauroczenia. Dla tych, które żyją cały rok, nie dzieląc go na sezony. Dla dam, które gotowe są poruszyć niebo i ziemię by kreować same siebie. A przede wszystkim dla dziewczyn, które wiedzą, że radość życia, śpiew i śmiech zawsze będą w modzie.

Zapytane na jaką potrzebę odpowiadają Nasze produkty ? Z odwagą powiemy, że na potrzebę PIĘKNA. Podniesienia samooceny i własnej wartości. Poczucia spełnienia, akceptacji własnego ciała. Wielkiej potrzeby pokochania siebie, która jest kluczem do wielu drzwi, łamania barier, i budowania mostów zamiast stawiania murów.

Misja Marki

Misją marki BOHOMOSS jest towarzyszyć kobiecie w rozwoju i budowaniu pewności siebie. Począwszy od dobrego snu, po rozwój osobisty i duchowy. Dążenie do poprawy samooceny wśród kobiet, dawanie światu piękna, oferując przy tym komfortowy i unikatowy produkt, na miarę światowych trendów.

Ilość produktów na liście: 3

Pokazano 1-3 z 3 pozycji