Razem : 0,00 zł

Lista produktów marki Plenti

Plenti to pierwsza w Polsce platforma do wynajmu pozwalająca na korzystanie i testowanie z najnowszych produktów elektronicznych w modelu subskrypcyjnym.Zamówienie i zwrot odbywa się w bardzo wygodny i prosty sposób za pomocą aplikacji webowej oraz aplikacji mobilnych dostępnych do pobrania w marketach Appstore i Google Play. Plenti wyróżnia pełna dowolność w wyborze okresu najmu (subskrybcji) – 7 dni, 1, 3, 6 i 12 miesięcy.Oferowany przez firmę najem cechuje dostęp do produktu za ułamek ceny oraz brak kaucji przy wynajmie.Firmie przyświeca jeden cel -  radość z korzystania i testowania produktów elektronicznych.Korzystanie z platformy radykalne obniża barierę w dostępie poprzez: wygodę, szybkość oraz niską cenę. W ciągu ostatnich kilkunastu lat platforma zdobyła zaufanie użytkowników w całej Polsce.

Kiedy warto wybrać voucher do Plenti?
  1. Potrzebujesz urządzenia na jakiś czas, bo zabierasz je na urlop lub używasz go w domu. Możesz je kupić, ale przez większość czasu po prostu nie będziesz z niego korzystał. W Plenti wynajmujesz go za ułamek ceny zakupu, korzystasz bez zmartwień i zawsze masz aktualny sprzęt, który działa jak nowy.
  2. Chcesz wybrać sprzęt i może masz już za sobą oglądanie mnóstwa recenzji w sieci, ale nadal nie wiesz na co się zdecydować. Czasami nawet tydzień ze sprzętem pokaże Ci, czy jest między Wami chemia, czy totalnie się nie dogadacie. Dzięki wynajmowi, możesz ocenić sprzęt i zupełnie świadomie podejść do zakupu. To lepsze niż jazda próbna!
  3. Myślisz o zakupie, ale nie chcesz decydować się na jeden sprzęt na długo. Zamiast kupować sprzęt, opłacasz Subskrypcję i korzystasz z niego. Kiedy uznasz, że czas na inny lub pojawi się nowy model, po prostu zwracasz dotychczasowy i wynajmujesz następny!
  4. Organizujesz wydarzenie – prywatnie lub zawodowo i czujesz, że technologia mogłaby zabrać je poziom wyżej. Nieważne, czy chcesz pograć ze znajomymi na konsoli, zorganizować kino plenerowe czy event z wykorzystaniem VR – możesz skorzystać z wynajętego sprzętu i zrealizować imprezę, dokładnie tak, jak chcesz, bez olbrzymiego budżetu.

 

Ilość produktów na liście: 6

Pokazano 1-6 z 6 pozycji