Razem : 0,00 zł

MENU

Podkategorie

 • Prezenty dla Niej

  Co roku mamy wiele okazji, aby obdarować naszą wybrankę wspaniałymi prezentami. Prezenty dla Niej to szeroki wybór kart podarunkowych, e-voucherów i doładowań, jako prezentów dla najbardziej wymagających kobiet. Imieniny, urodziny, rocznica, Dzień Kobiet czy Dzień Matki - znajdziesz tutaj Prezenty dla Niej na każdą okazję.

 • Prezenty dla Niego

  Pomysły na prezenty dla Niego? U nas znajdziesz karty podarunkowe, e-vouchery i e-gifty dla każdego mężczyzny: taty, męża, chłopaka, brata, narzeczonego, dziadka. Idealne prezenty dla Niego na każdą okazję podzielone są na najbardziej popularne tematycznie upominki dla mężczyzn.

 • Prezenty dla Gracza

  Wybranie odpowiednich prezentów dla gracza może przysporzyć wiele trudności laikowi komputerowemu. Rozwiązaniem są karty podarunkowe i kody cyfrowe doładowujące najpopularniejsze cyfrowe platformy do grania. Sprawdzą się jako prezent dla graczy komputerowych, ale również dla fanów konsoli.

 • Prezenty Uniwersalne

  Prezenty uniwersalne sprawdzą się przy każdej okazji. Dla cioci, wujka, koleżanki i kolegi. Zróżnicowana wartość dostępnych prezentów uniwersalnych pozwoli dostosować upominek w taki sposób, że podarunek uszczęśliwi każdą osobę.

 • Wirtualna Rozrywka

  Wirtualna rozrywka to dostęp do doładowań do gier, abonamentu Netflix, playlist Spotify, a także dostęp do elektronicznej karty Mastercard, którą można płacić na różnych platformach cyfrowych na całym świecie.

 • Fizyczne Karty...

  Fizyczne karty podarunkowe jest to grupa produktów, które wysyłane są do klientów w formie fizycznej za pomocą Poczty Polskiej, Paczkomatu lub Kuriera. Istnieje również możliwość odebrania zamówionej karty fizycznej w siedzibie firmy w Poznaniu. Są one wydrukowane na twardym materiale, takim jak plastik lub karton, i zawierają unikalny kod lub numer, który jest wymagany, aby dokonać zakupów w danej firmie lub sklepie. Mogą one być używane w sklepach stacjonarnych lub online w zależności od Wydawcy karty. Każda karta posiada opis, w jaki sposób można ją zrealizować. Fizyczne karty podarunkowe podczas dostawy są zawsze nieaktywne, a ich aktywacja odbywa się po potwierdzeniu otrzymania przesyłki przez zamawiającego. 

 • E-Vouchery

  E-vouchery to grupa produktów, które są przesyłane do klienta w formie cyfrowej w terminie określonym przy każdym produkcie. Przesyłane e-vouchery są już aktywne. E-voucher można przesłać w pliku jako prezent, lub wydrukować i podarować osobiście. 

 • Elektroniczne Karty...

  Elektroniczne karty podarunkowe to grupa produktów, które przesyłane są automatycznie po dokonaniu płatności na adres mailowy osoby zamawiającej. Każdy zamówiony produkt jest wysyłany w oddzielnej wiadomości, która zawiera unikalne kody karty, umożliwiające jej realizację online lub stacjonarnie w punktach wskazanych przez Wydawcę karty podarunkowej. W zależności od wybranego produktu, w wiadomości znajduje się link, za pomocą którego można pobrać elektroniczną kartę podarunkową w formie pdf, lub w samym załączniku wiadomości znajduje się plik pdf gotowy do wydruku. Elektroniczne karty podarunkowe już w chwili realizacji zamówienia są aktywne i gotowe do użycia.

 • Doładowania telefonów

  Doładowanie telefonu jako prezent dla Niej? Damskie rozmowy z przyjaciółką, opowiadanie różnych historii, tak popularne ostatnio rozmowy online przez telefon. Dla Pań, które nie posiadają abonamentu, będzie to bardzo przydatny upominek. 

 • Prezenty dla Dzieci

Ilość produktów na liście: 490

Pokazano 1-12 z 490 pozycji

Aktywne filtry