Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M 200 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M 200 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M 200 zł

200,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Od wielu lat dewizą H&M jest "Moda i jakość w najlepszej cenie". Firma odzieżowa H&M nieustannie się rozwija.
Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M jest to wspaniały pomysł na prezent dla miłośników mody, którzy cenią sobie najwyższą jakość, a także jest to trafiony prezent dla osoby ceniącej ochronę środowiska - H&M promuje modę ekologiczną.
Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M umożliwia wielokrotne realizowanie płatności online oraz w sklepach stacjonarnych do momentu wyczerpania środków na karcie.
Karty podarunkowej można używać w sklepie internetowym https://www2.hm.com/pl_pl/index.html oraz w sklepach stacjonarnych H&M.
Więcej informacji dotyczących warunków korzystania z kart podarunkowych H&M znajdziesz na https://www2.hm.com/pl_pl/customer-service/gift-card/terms---conditions.html

Karta jest ważna minimum 12 miesięcy. 

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

 

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także