Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Upominkowa TK Maxx 250 zł
search
  • Elektroniczna Karta Upominkowa TK Maxx 250 zł

Elektroniczna Karta Upominkowa TK Maxx 250 zł

250,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

W TK Maxx w całej Polsce znajdziesz szeroki wybór dużych marek w niskich cenach. TK Maxx jest jedynym w Polsce sklepem detalicznym oferującym markowe ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci w cenach niższych o 60% od sugerowanych cen detalicznych. Tk Maxx współpracuje bezpośrednio z tysiącami projektantów z całego świata, aby znaleźć najlepsze możliwe ceny dla klientów, którzy znają się na modzie. Sklepy Tk Maxx działają przez cały rok, więc przy każdej wizycie znajdziesz nowe, niepowtarzalne egzemplarze, a większość dostępnych produktów pochodzi z bieżącego sezonu (jeśli nie, zawsze, oznaczone są odpowiednią etykietą).

Regulamin oraz warunki dotyczące wykorzystania karty można sprawdzić na https://www.tkmaxx.pl/warunki-korzystania-ze-strony#warunki-korzystania-z-kart-upominkowych

Jak zrealizować kartę podarunkową Tk Maxx w sklepie stacjonarnym?

  1. Podejdź do kasy z towarem.
  2. Poinformuj obsługę, że będziesz płacić karta podarunkową.
  3. W przypadku, gdy cena produktu przekracza wartość karty, różnicę możesz opłacić gotówką lub innym sposobem płatności akceptowanym w sklepach Tk Maxx.

Karty podarunkowe posiadają bezterminowy okres ważności.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także