Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna karta podarunkowa Uber & Uber Eats 200 zł
search
  • Elektroniczna karta podarunkowa Uber & Uber Eats 200 zł

Elektroniczna karta podarunkowa Uber & Uber Eats 200 zł

200,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zamów swoje ulubione jedzenie z dostawą pod drzwi.

Oferuj przejazdy z Uberem osobom, na których Ci zależy, lub dodaj środki do swojego konta Uber.

Dzięki aplikacjom Uber i Uber Eats w ciągu kilku minut znajdziesz niezawodnych kierowców oraz setki ulubionych lokalnych restauracji.

Aby wykorzystać kartę podarunkową:
1. Na koncie otwórz menu i wybierz „Portfel”.
2. Wybierz przycisk „+ Dodaj środki” na karcie Uber Cash.
3. Dotknij przycisku „Zrealizuj” w sekcji „Karty podarunkowe”.

Używając tej karty podarunkowej, akceptujesz następujące Warunki korzystania z usługi: Kartę można zrealizować w firmie Uber B.V., wymieniając ją na środki Uber Money za pośrednictwem aplikacji Uber®️ lub Uber Eats na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego w miejscach, w których dostępne są usługi Uber Money, Uber lub Uber Eats. Karta podarunkowa traci ważność po 1 roku od daty zakupu, chyba że obowiązujące przepisy prawa stanowią inaczej. Karty podarunkowej nie można ponownie doładować ani wymienić na gotówkę, chyba że taka możliwość jest wymagana przez przepisy prawa. Karta podarunkowa nie podlega zwrotowi pieniędzy, chyba że taka możliwość jest wymagana przez przepisy. W celu skorzystania z karty podarunkowej w aplikacji Uber lub Uber Eats może być konieczne dodanie innej formy płatności. Aby zachować zgodność z przepisami obowiązującymi w Europejskim Obszarze Gospodarczym, przy wymianie karty podarunkowej na środki Uber Money należy podać określone informacje. Ponadto używanie Uber Money podlega Warunkom korzystania z usługi Uber Money i może być ograniczone zgodnie ze wskazanymi w tych warunkach przepisami obowiązującymi na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Uber nie ponosi odpowiedzialności za zgubione lub skradzione karty ani za ich nieautoryzowane użycie. Ta karta została wydana przez firmę Uber B.V. Aby zapoznać się z pełną treścią Warunków korzystania z usługi lub skontaktować się z zespołem obsługi klienta, odwiedź stronę uber.com/legal/gift.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także