Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
eVoucher YES o wartości 250 zł
search
  • eVoucher YES o wartości 250 zł

eVoucher YES o wartości 250 zł

250,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

YES to to czego pragnie każda kobieta. Matka, żona, przyjaciółka, siostra. To prezent, który będzie spełnieniem tych najskrytszych marzeń. Dobór biżuterii na przyjęcie czy na co dzień z ofertą YES będzie niezwykle przyjemny i pełen różnorodności.

Kampanie społeczne marki YES są znane i lubiane, bo trafiają do naszych serc. A jakość i sposób wykonania tej wyjątkowej biżuterii mówi sama za siebie.

Kolekcja YES to także coś dla najmłodszych - zabawne kolczyki, czy subtelne bransoletki.

W sklepach internetowych i salonach na pewno każdemu wpadnie coś w oko - a Ty dając evoucher w prezencie dajesz możliwość samodzielnego wyboru. Podaruj bliskiej osobie E-Kod YES i pozwól jej wybrać biżuterię, która odkrywa jej wewnętrzny blask. Zakupiony E-Kod można wymienić na dowolną biżuterię w Salonach i na YES.pl.

E-Kod jest ważny minimum 12 miesięcy od dnia jego zakupu lub do momentu wyczerpania środków.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także