Razem : 0,00 zł
Karta Podarunkowa MediaMarkt o wartości 150,00 zł
search
  • Karta Podarunkowa MediaMarkt o wartości 150,00 zł

Karta Podarunkowa MediaMarkt o wartości 150,00 zł

150,00 zł
Wysyłka w 24 godziny
Ilość

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Karta Podarunkowa do sklepu MediaMarkt to zaproszenie do świata elektroniki. Smartphony, tablety, odkurzacze, telewizory, sprzęt audio, miksery, lokówki. Ta lista nie ma końca. Spośród tego sprzętu każdy czy Pan czy Pani znajdzie coś dla siebie. 

Profesjonalna obsługa MediaMarkt i świetny intuicyjny sklep internetowy dodatkowo pomogą w dokonywaniu zakupów.

Przy wyborze karty podarunkowej MediaMarkt nie ma nietrafionych prezentów: to obdarowany zdecyduje, który laptop jest dla niego idealny, lub która gofrownica zrobi najlepiej jego ulubione gofry.

Karta Podarunkowa to karta wystawiana na okaziciela, umożliwiająca dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie MediaMarkt na terenie Polski.

W każdej chwili mogą Państwo sprawdzić stan konta Karty Podarunkowej na stronie internetowej oraz zapoznać się z warunkami korzystania, pod adresem https://mediamarkt.pl/karta-podarunkowa. We właściwe pole należy wpisać numer Karty oraz podać kod znajdujący się na rewersie Karty pod zdrapką.

Aktywacja karty następuje w ciągu 1 dnia roboczego od momentu przesłania wiadomości e-mail z potwierdzeniem fizycznego odbioru karty.

Spersonalizuj Dodatkowo Prezent Idealny

Zobacz także