Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
  • Obecnie brak na stanie
E-Karta Podarunkowa Google Play 20 zł
search
  • E-Karta Podarunkowa Google Play 20 zł

E-Karta Podarunkowa Google Play 20 zł

20,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Google Play to nieograniczona rozrywka, dzięki której można odkryć miliony aplikacji, gier i innych ulubionych materiałów. Dostęp do ich treści można uzyskać z dowolnego urządzenia, bez względu czy korzystasz z Androida, iOS, Chromecasta czy przeglądarki internetowej. Dzięki E-Karcie Podarunkowej Google Play nie musisz podpinać karty kredytowej, aby uzyskać dostęp do płatnych treści aplikacji Sklepu Play.

Wybierając naszą kartę podarunkową Google Play możesz podarować komuś dostęp do świata aplikacji wśród których znajdzie coś dla siebie.

Jak zrealizować kartę podarunkową Google Play?

  1. Na telefonie lub tablecie otwórz Sklep Play. Kliknij ikonę Zrealizuj kod. Na laptopie lub komputerze otwórz play.google.com/kod.
  2. Wpisz kod.
  3. Twoje saldo w Google Play powiększy się o kwotę karty podarunkowej. Miłych zakupów!

Warunki korzystania z kart podarunkowych: Pełna treść warunków jest dostępna na stronie play.google.com/intl/pl_pl/about/card-terms/. Karty podarunkowe Google Play („Karty podarunkowe”) są przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców Polski w wieku co najmniej 16 lat. Karty podarunkowe są wydawane przez Google Commerce Limited („GCL”). Aby wykorzystać Kartę podarunkową, użytkownik musi mieć dostęp do Internetu. Musi również spełniać kryteria wymagane do posiadania lub utworzenia konta płatności Google w Polsce, aby zarządzać saldem Karty podarunkowej. W przypadku użytkowników w wieku od 16 do 17 lat rejestracja w usłudze płatności Google ogranicza się wyłącznie do możliwości wykorzystania Kart podarunkowych. Saldo Google Play można sprawdzić na stronie https://payments.google.com. Pomoc online w sprawie problemów dotyczących Kart podarunkowych można uzyskać na stronie https://support.google.com/googleplay/go/cardhelp.

Karta jest ważna bezterminowo.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także