Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna karta podarunkowa Pyszne.pl 50 zł - kod rabatowy
search
  • Elektroniczna karta podarunkowa Pyszne.pl 50 zł - kod rabatowy

Elektroniczna karta podarunkowa Pyszne.pl 50 zł - kod rabatowy

50,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Co dziś na obiad? Pizza, burgery, dania vege czy pierogi?

Pyszne.pl ma to wszystko i o wiele więcej. Pod ręka masz smakowite dania z Twojej okolicy. Z pyszne.pl nie musisz się zastanawiać gdzie jechać i do której restauracji wyjść, bo wszystkie dania zamawiasz z dowozem do swojego domu. Spotkanie z przyjaciółmi, rodzinny obiad, czy po prostu sposób na głód? Elektroniczna karta podarunkowa do pyszne.pl to będzie wspaniały prezent dla każdego fana znakomitej kuchni.

Elektroniczna karta podarunkowa Pyszne.pl upoważnia do zamawiania jedzenia przez stronę internetową www.pyszne.pl, tylko w restauracjach oferujących płatność online. Elektroniczną kartą podarunkową Pyszne.pl można posługiwać się wielokrotnie do wyczerpania limitu w wysokości podanej na voucherze lub do upływu terminu ważności. Elektroniczna karta Podarunkowa Pyszne.pl nie łączy się z innymi promocjami oraz nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę). W pierwszej kolejności muszą zostać spełnione warunki restauracji. Indywidualny kod należy wpisać na końcu zamówienia w pole "kod kuponu". Jeśli wartość koszyka jest wyższa od wartości nominalnej kuponu rabatowego, należy opłacić różnicę ceny za pomocą płatności online. Pyszne.pl akceptuje płatność online: PayU, kartą kredytową, PayPal lub Sofort.

Więcej informacji na temat korzystania z karty podarunkowej znajdziesz na stronie: https://www.pyszne.pl/kod-rabatowy

Jak wykorzystać Elektroniczną kartę podarunkową Pyszne.pl?

  1. Podaj adres dostawy.
  2. Wybierz restaurację i menu.
  3. Wpisz swój kod rabatowy.
  4. Smacznego!

Karta podarunkowa jest ważna 3 miesiące.

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***