Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
eVoucher 36 MINUT o wartości 250,00 zł
search
  • eVoucher 36 MINUT o wartości 250,00 zł

eVoucher 36 MINUT o wartości 250,00 zł

250,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

36 MINUT – prozdrowotny koncept treningowy i największa w Polsce sieć butikowych klubów treningowych. Trening jest krótki, bezpieczny, efektywny, a przede wszystkim bezpieczny dla każdej grupy wiekowej, w tym dla seniorów. Z uwagi na bardzo precyzyjnie dobierane parametry urządzeń oraz stałą opiekę fizjotrenera w klubach 36 MINUT ćwiczyć mogą również osoby po kontuzjach, w procesie rehabilitacji czy przygotowujące się do zabiegów i operacji.

Pierwszy trening w klubie 36 MINUT ma charakter indywidualnych konsultacji z fizjotrenerem, obejmuje pogłębiony wywiad oraz analizę składu ciała, a także dobór optymalnego cyklu treningowego dostosowanego do potrzeb i możliwości osoby ćwiczącej. Kolejne treningi odbywają się pod okiem fizjotrenera, który cyklicznie analizuje postępy i optymalizuje plan treningowy. 

W celu realizacji vouchera prosimy o kontakt z recepcją wybranego klubu. Lista klubów sieci uczestniczących w programie oraz informacje o systemie 36 i treningach są dostępne na www.36minut.pl

eVoucher zachowuje ważność przez 3 miesiące od daty wygenerowania. Przed zakupem sprawdź, czy Twój klub uczestniczy w programie.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***