Razem : 0,00 zł
Karta Podarunkowa 36 MINUT o wartości 250,00 zł
search
  • Karta Podarunkowa 36 MINUT o wartości 250,00 zł

Karta Podarunkowa 36 MINUT o wartości 250,00 zł

250,00 zł
Wysyłka w 24 godziny
Ilość

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

36 MINUT – prozdrowotny koncept treningowy i największa w Polsce sieć butikowych klubów treningowych. Trening jest krótki, bezpieczny, efektywny, a przede wszystkim bezpieczny dla każdej grupy wiekowej, w tym dla seniorów. Z uwagi na bardzo precyzyjnie dobierane parametry urządzeń oraz stałą opiekę fizjotrenera w klubach 36 MINUT ćwiczyć mogą również osoby po kontuzjach, w procesie rehabilitacji czy przygotowujące się do zabiegów i operacji.

Pierwszy trening w klubie 36 MINUT ma charakter indywidualnych konsultacji z fizjotrenerem, obejmuje pogłębiony wywiad oraz analizę składu ciała, a także dobór optymalnego cyklu treningowego dostosowanego do potrzeb i możliwości osoby ćwiczącej. Kolejne treningi odbywają się pod okiem fizjotrenera, który cyklicznie analizuje postępy i optymalizuje plan treningowy. 

W celu realizacji Karty Podarunkowej prosimy o kontakt z recepcją wybranego klubu. Lista klubów sieci uczestniczących w programie oraz informacje o systemie 36 i treningach są dostępne na www.36minut.pl

Karta Podarunkowa zachowuje ważność przez 3 miesiące od daty aktywacji. Przed zakupem sprawdź, czy Twój klub uczestniczy w programie.

Aktywacja karty następuje w ciągu 1 dnia roboczego od momentu przesłania wiadomości e-mail z potwierdzeniem fizycznego odbioru karty.

Spersonalizuj Dodatkowo Prezent Idealny