Razem : 0,00 zł
Jaki wybrać prezent dla Mamy?
   05/17/2022 00:00:00     Inpiracje
Jaki wybrać prezent dla Mamy?

Szukasz prezentu last minute dla najbliższej osoby? To zadanie nie należy do najłatwiejszych, ale mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Jako że pozytywny wpływ aktywności fizycznej na zdrowie potwierdzono wieloma badaniami, a benefity z niej płynące obejmują i ciało, i umysł, proponujemy Ci upominek w postaci karty podarunkowej – bon do klubu 36 MINUT oferującego unikatowy w skali kraju koncept treningowy.


Ćwiczmy na zdrowie!

Aktywność fizyczna zapewnia zdrowie, ponieważ ruch pełni rolę profilaktyczną – badania dowodzą, że nie tylko pomaga zapobiegać chorobom cywilizacyjnym, lecz także redukuje związane z nimi dolegliwości. Koncept 36 MINUT to kompleksowy trening całego ciała. Kierowany jest do osób w każdym wieku i na każdym poziomie sportowego wtajemniczenia, a plany treningowe z powodzeniem można dostosować również dla seniorów, z uwzględnieniem ich potrzeb i możliwości. W klubach 36 MINUT ćwiczą zarówno ci, którzy chcą poprawić kondycję, jak i osoby po urazach, w procesie rehabilitacji, a nawet leczenia! Wielu systematycznie ćwiczących klubowiczów zauważa wyraźne zmniejszenie dolegliwości bólowych. Pod okiem fizjotrenerów można więc bez obaw wrócić do pełnej sprawności. To jednak nie koniec korzyści – ćwicząc, wysmuklimy sylwetkę, wzmocnimy ciało, zwiększymy wydolność organizmu, a także poprawimy samopoczucie. Brzmi dobrze, prawda?

Wystarczy 36 MINUT!

Trening w klubie 36 MINUT jest szybki, łatwy, skuteczny i bezpieczny, a nad całym procesem treningowym czuwa certyfikowany fizjotrener. Wystarczy odwiedzić klub dwa razy w tygodniu, by zapewnić sobie sprawność i dobrą kondycję. Dodatkowym atutem jest doskonała atmosfera – w wielu klubach tworzą się społeczności pasjonatów innych dyscyplin, np. morsowania lub grupy biegowe. To idealne miejsce dla kogoś, kto chce o siebie kompleksowo zadbać, poprawić jakość swojego życia, a przy tym nawiązać znajomości.

Ćwiczymy w ustalonej kolejności – w ciągu 36 minut wykonujemy dwa okrążenia, z których każde obejmuje sześć ćwiczeń siłowych i dwa ćwiczenia wytrzymałościowe. Opór i obciążenie są dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego uczestnika. Każdorazowo, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, sprzęt w kilka sekund dobiera obciążenie, zakres ruchu i ustawienia. Opiekę nad ćwiczącymi sprawuje wykwalifikowana kadra trenerska, która w każdej chwili może skontrolować przebieg treningu.

Dołączając do społeczności 36 MINUT, zyskujemy szereg korzyści, a przede wszystkim wsparcie specjalistów, spersonalizowaną opiekę i mierzalne efekty – postępy można śledzić online, ponieważ wszystkie informacje i statystyki są widoczne w systemie oraz w aplikacji na urządzenia mobilne.

Wpływ aktywności fizycznej na organizm człowieka jest ogromny i niesie wiele korzyści, a jednym z najcenniejszych prezentów, jaki możemy zafundować naszym najbliższym, jest właśnie zdrowie. Podarujcie je swojej Mamie już dziś! 

Więcej informacji na: www.36minut.pl

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodawać komentarze