Jak kupić Robuxy?
   02/22/2021 09:58:41     Baza wiedzy
Jak kupić Robuxy?

Roblox jest to globalna platforma dla młodych graczy oferująca wiele możliwości dla kreatywnych dzieci. Można na niej tworzyć własne mapy do gier, budować różne obiekty, rozwijać spersonalizowanego awatara. Z uwagi na darmowy dostęp do gry oraz możliwość tworzenia w niej wirtualnych światów posiada ona ponad 100 milionów użytkowników. Gra Roblox wspiera wspólną grę między różnymi platformami, co umożliwia jednoczesną grę na konsolach Xbox, komputerze, Nintendo Switch oraz na tabletach i smartfonach.

Posiadając zarejestrowane konto na platformie Roblox (zweryfikowany adres e-mail) można doładować swoje środki na koncie tzw. Roblox Credit. To właśnie za pomocą tych środków można kupić miesięczną subskrypcję Roblox Premium lub wymienić na wirtualną walutę w grze - Robux.

Dzięki walucie Robux można robić zakupy w cyfrowym sklepie Roblox, gdzie dostępne są różne przedmioty do rozwijania postaci. Trzeba pamiętać o tym, że walutę Robux nie można przesyłać pomiędzy kontami, dlatego konieczne jest doładowanie kartą podarunkową Roblox właściwego konta, na którym mają być wykorzystywane dostępne środki.

W naszej ofercie posiadamy Karty Podarunkowe Roblox w dwóch nominałach 50 i 100 PLN. Są to karty fizyczne, które można zapakować na prezent dla dziecka. Posiadają one z tyłu karty szary pasek, który trzeba delikatnie zdrapać w celu uzyskania kodu PIN. W sprzedaży posiadamy także Kody Cyfrowe Roblox w nominałach 50 i 100 PLN, które przesyłane są automatycznie na adres e-mail zamawiającego po dokonaniu szybkiej płatności PayU.

Realizacja kodu Roblox na komputerze:

1. Wejdź na stronę https://www.roblox.com/gamecards/redeem

1. Zaloguj się na właściwe konto Roblox.

2. Wpisz kod PIN.

4. Zatwierdź przyciskiem Reedem.

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodawać komentarze