Razem : 0,00 zł
 • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa Timberland 200 zł
search
 • Elektroniczna Karta Podarunkowa Timberland 200 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa Timberland 200 zł

162,60 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Podaruj wyjątkowy prezent, który łączy styl oraz funkcjonalność! Karta Podarunkowa Timberland to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika trwałych i modnych produktów outdoorowych. Niezależnie od okazji – urodziny, święta, czy po prostu gest wdzięczności – karta podarunkowa gwarantuje radość z wyboru najwyższej jakości obuwia, odzieży i akcesoriów.

Dlaczego warto wybrać Bon Timberland?

 1. Swoboda wyboru: Obdarowany może samodzielnie wybrać spośród szerokiej gamy produktów Timberland – od ikonicznych butów, przez odzież, po stylowe akcesoria.
 2. Najwyższa jakość: Timberland to synonim trwałości i niezawodności. Każdy produkt jest wykonany z dbałością o najmniejsze szczegóły, gwarantując komfort i wytrzymałość.
 3. Łatwość realizacji: Karta podarunkowa Timberland może być wykorzystana zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online na timberland.pl, co zapewnia wygodę zakupów.

Dodatkowe informacje:

 1. Bon jest ważna przez min.6 miesięcy od daty zakupu.

Sposób realizacji:

 1. Bon może zostać zrealizowany wyłącznie jednokrotnie, w ramach jednej transakcji
 2. Posiadacz Bonu dokonuje wyboru produktów z oferty dostępnej w Sklepach Fizycznych albo w Sklepie Internetowym Organizatora na ogólnych zasadach obowiązujących przy sprzedaży danego rodzaju produktów, z wyłączeniem kart podarunkowych.
 3. Realizacja  Bonu  w  Sklepie  Fizycznym  polega  na  przedstawieniu  Bonu  Fizycznego  lub podanie  Kodu  Autoryzacyjnego  Bonu  doradcy  klienta  przed  wystawieniem  dokumentu fiskalnego.
 4. Realizacja Bonu w Sklepie internetowym polega na wpisaniu Kody Autoryzacyjnego Bonu  w odpowiednie pole na ekranie płatności.
 5. Jeśli cena wybranych produktów lub produktu jest wyższa od wartości Bonu, posiadacz Bonu jest zobowiązany dopłacić różnicę w cenie. W Sklepach Fizycznych zapłata różnicy w cenie może nastąpić gotówką lub kartą płatniczą. W Sklepie Internetowym dopłata może nastąpić  poprzez  dostępne  w  momencie  składania  zamówienia  formy  płatności  on-line z wyłączeniem opcji płatności przy odbiorze.
 6. Jeżeli cena wybranych produktów lub produktu jest niższa od wartości Bonu, posiadaczowi nie przysługuje prawo do wydania reszty w gotówce lub rekompensaty.
 7. Bon  nie  podlega  wymianie  na  środki  pieniężne.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***