Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Zestaw dla pary - Wspólne wyjście
search
  • Zestaw dla pary - Wspólne wyjście

Zestaw dla pary - Wspólne wyjście

71,50 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Magiczny zestaw, który otworzy przed Tobą drzwi do niezwykłego świata kina i wzbogaci Twoje życie o chwile pełne niesamowitych przeżyć.

Wchodząc do świata Multikino, otwierasz drzwi do niekończącej się różnorodności filmów, które zaspokoją gusta każdego kinomaniaka. Odkryj najnowsze premiery, klasyki, a także filmy dla najmłodszych widzów. To idealna okazja, by wyrwać się z rutyny i przenieść w światy, które do tej pory istniały tylko w Twojej wyobraźni.

Cztery sztuki Kodu Multikino to cztery wejścia do magii kina - czy to 2D, czy 3D - wybór należy do Ciebie. To Twoja szansa na zaproszenie przyjaciół, rodziny lub ukochanej osoby na wyjątkowy seans, gdzie emocje przeniosą Was w zupełnie inny wymiar. Pozwól, by tętniące życiem ekranowe historie wciągnęły Was w wir przygody, komedii, dramatu lub fantastycznych światów.


Zestaw dla pary - Wspólne wyjście zawiera następujące produkty:

-Kod Multikino na seans 2D/3D w ilości 4 sztuk.

Kod Multikino na seans 2D/3D można wymienić na dowolny bilet na seans 2D lub 3D w sieci kin Multikino w całej Polsce w okresie ważności kodu. Kody nie podlegają wymianie na projekcje specjalne.

  • Kod upoważnia do darmowego wejścia na film 2D, natomiast do filmu 3D jest z dopłata za okulary w kasie kina. Bilet na film 3D można kupić/wymienić wyłącznie w kasie kina
  • Kod można wymienić w kasie kina na seans 2D lub 3D
  • Kod można wymienić na stronie multikino.pl oraz w aplikacji multikina wyłącznie na seans 2D
  • Kody obowiązują na miejsca „normalne”. Fotele VIP i Super VIP są za dopłatą. Cena różni się w zależności od kina.

Regulamin kina i zasady wymiany kodów dostępny jest tutaj: https://multikino.pl/-/media/files/terms/210907_mk_regulaminkina.pdf

Najczęstsze pytania i odpowiedzi: https://multikino.pl/faq

Kod Multikino na seans 2D/3D jest ważny do 30.06.2024 r.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***