• Tylko online
E-Karta Podarunkowa Storytel – dostęp do abonamentu 3 miesiące
search
  • E-Karta Podarunkowa Storytel – dostęp do abonamentu 3 miesiące

E-Karta Podarunkowa Storytel – dostęp do abonamentu 3 miesiące

99,71 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook      
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Storytel to 100 000 historii w Twoim telefonie. Od klasyki po najnowsze powieści. Wysłuchaj tylu książek, ile chcesz, bez żadnych limitów. Po prostu pobierz aplikację i zanurz się w świecie niezwykłych opowieści. Karty podarunkowe od Storytel dają Twoim przyjaciołom i bliskim dostęp do nieograniczonej liczby audiobooków i ebooków.

Niesamowite historie dostępne w Twoim telefonie!

Aby aktywować kod wejdź na www.storytel.com i kliknij w zakładkę „Karta Podarunkowa”, dalej zrealizuj Kartę Podarunkową. Jeśli już jesteś użytkownikiem Storytel wprowadź kod, login i hasło do swojego konta. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem wprowadź kod, adres email i wpisz wybrane przez siebie hasło - dzięki temu założysz nowe konto w Storytel. Następnie zainstaluj aplikację Storytel na swoim telefonie i zaloguj się na to samo konto. Aktywowana na stronie www.storytel.pl karta jest ważna 24 miesiące.

Przenieś się w świat książek i słuchaj audiobooków gdzie i kiedy chcesz!

Regulamin kart dostępny jest pod adresem https://www.storytel.com/pl/pl/documents/terms-and-conditions

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***