Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Prezentowa DAJAR 300 zł
search
  • Elektroniczna Karta Prezentowa DAJAR 300 zł

Elektroniczna Karta Prezentowa DAJAR 300 zł

300,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Karta Prezentowa DAJAR.pl da Tobie wybór tysięcy produktów do domu i ogrodu. 

DAJAR.pl to największy wybór mebli do Twojego ogrodu. Najlepsze huśtawki ogrodowe, różnorodne meble campingowe – wśród nich krzesła, fotele i stoły, nowoczesne meble z technorattanu. Dodatkowo ofertę uzupełnia niezliczona liczba wzorów i wariantów poduszek na niemal wszystkie rodzaje mebli, krzeseł, foteli, drewnianych palet, huśtawek ogrodowych.

W sklepie DAJAR.pl znajdziesz też wszystko do pięknej aranżacji stołu i przygotowania smakowitych potraw oraz deserów.

W naczyniach do serwowania Twoich przysmaków podasz zarówno rodzinny obiad, jak i wyśmienitą kawę w gronie znajomych. W sklepie DAJAR.pl znajdziesz m.in. serwisy obiadowe, talerze, sztućce, kieliszki, dzbanki, zaparzacze, filiżanki, kubki, patery.

W DAJAR.pl dobierzesz rozmaite akcesoria do przyrządzenia posiłków. Tam czekają na Ciebie deski do krojenia, noże, garnki, patelnie, wałki, formy do pieczenia, czajniki, przyprawniki, chlebaki, pojemniki do żywności.

DAJAR to w 100% polska firma.

Karta Prezentowa DAJAR.pl może być wykorzystana wyłącznie w sklepie online.

Karta Prezentowa DAJAR.pl nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócona.

Realizacja Karty Prezentowej DAJAR.pl następuje poprzez wpisanie umieszczonego na niej unikalnego, jednorazowego kodu w polu „kod rabatowy” i zatwierdzenie przyciskiem „użyj”. Do jednego, unikalnego zakupu może być wykorzystana wyłącznie jedna Karta Prezentowa DAJAR.pl. Przy wykorzystaniu karty nie ma możliwości otrzymania reszty. W przypadku zwrotu produktów nabytych z użyciem karty, Klient otrzymuje Kartę Prezentową DAJAR.pl odpowiadającą wartości zwracanych produktów.

Kody ważne są minimum 12 miesięcy.

Więcej informacji dotyczących warunków realizacji kart prezentowych DAJAR.pl znajdziesz na: https://dajar.pl/info/giftcards

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***