Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa Decathlon o wartości 100 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa Decathlon o wartości 100 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa Decathlon o wartości 100 zł

100,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Wybierz najprostszy sposób na obdarowanie wybranej osoby dokładnie tym, czego potrzebuje i co sprawi jej największą radość! Elektroniczna Karta Podarunkowa Decathlon to prezent w najlepszym stylu - wpisujący się w zdrowy, pełen aktywności fizycznej tryb życia współczesnego człowieka.

Sport daje energię do życia i chcemy się nią dzielić z ludźmi, dlatego motywuj innych do aktywności i wspieraj ich w odkrywaniu sportowej radości.

Elektroniczne Karty Podarunkowe można wykorzystać we wszystkich sklepach stacjonarnych w Polsce oraz w sklepie internetowym, wysyłana mailowo w formie hiperlinka. Otwarcie hiperlinka wygeneruje kartę w postaci PDF.

Termin ważności kart: minimum 12 miesięcy.

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.
 
*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także