• Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa Decathlon o wartości 100 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa Decathlon o wartości 100 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa Decathlon o wartości 100 zł

100,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook      
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Wybierz najprostszy sposób na obdarowanie wybranej osoby dokładnie tym, czego potrzebuje i co sprawi jej największą radość! Elektroniczna Karta Podarunkowa Decathlon to prezent w najlepszym stylu - wpisujący się w zdrowy, pełen aktywności fizycznej tryb życia współczesnego człowieka.

Sport daje energię do życia i chcemy się nią dzielić z ludźmi, dlatego motywuj innych do aktywności i wspieraj ich w odkrywaniu sportowej radości.

Elektroniczne Karty Podarunkowe można wykorzystać we wszystkich sklepach stacjonarnych w Polsce oraz w sklepie internetowym, wysyłana mailowo w formie hiperlinka. Otwarcie hiperlinka wygeneruje kartę w postaci PDF.

Termin ważności kart: minimum 12 miesięcy.

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.
 
*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także