• Tylko online
  • Obecnie brak na stanie
e-karta upominkowa DUKA o wartości 200,00 zł
search
  • e-karta upominkowa DUKA o wartości 200,00 zł

e-karta upominkowa DUKA o wartości 200,00 zł

200,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zaloguj się przez:
Facebook      
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

E-karta upominkowa o wartości 200,00 zł do zrealizowania we wszystkich sklepach stacjonarnym DUKA oraz na www.duka.com

E-karta upominkowa DUKA jest środkiem płatności i nie podlega wymianie na gotówkę.
W momencie zapłaty saldo e-karty zostanie pomniejszone o kwotę zakupionych towarów. W przypadku gdy środki na karcie nie będą wystarczające Klient zobowiązany jest do dopłaty różnicy.

Aby zrealizować e-kartę upominkową w sklepie stacjonarnym należy podać pracownikowi sklepu pełny kod e-karty składający się z 12 cyfr.

Aby zrealizować e-kartę upominkową w sklepie internetowym www.duka.com należy wybrać „Karta Podarunkowa” w miejscu „Wybierz Płatność” w obszarze „Koszyk”, a następnie wpisać numer e-karty oraz numer PIN.

W przypadku zwrotów produktów pełnowartościowych nabytych z użyciem E-karty, Klient otrzymuje kolejną Kartę upominkową odpowiadającą wartości zwracanych produktów.


E-karta upominkowa ważna jest minimum 12 miesięcy od dnia aktywacji.

E-karta upominkowa wysyłana jest w formie kodu. Jeżeli e-karta ma również zostać wysłana w formie pdf, prosimy o dodanie takiej informacji w komentarzu. Wysyłka w formie pdf odbywa się w dni powszednie w godz. 8-16.

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.
 
*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***