Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
E-Karta Podarunkowa Rituals 100 zł
search
  • E-Karta Podarunkowa Rituals 100 zł

E-Karta Podarunkowa Rituals 100 zł

100,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Karta podarunkowa Rituals to magiczny klucz do świata holenderskiej marki, która celebruje piękno i harmonię w codziennym życiu. Wprowadź bliską osobę w świat luksusu i relaksu, gdzie każdy produkt i rytuał jest hołdem dla wschodnich tradycji, inspiracji naturą i poszukiwaniem równowagi.

Z kartą podarunkową Rituals obdarowana osoba ma możliwość wyboru spośród szerokiej gamy kosmetyków do pielęgnacji ciała, perfum, produktów do domu oraz wiele innych propozycji, które łączą w sobie aromaterapię, naturalne składniki i elegancki design.

Ta karta to więcej niż prezent – to zaproszenie do magicznego rytuału, który pozwoli jej oderwać się od codziennego zgiełku i zanurzyć w chwilach relaksu i odprężenia. Wprowadź ją w świat aromatycznych kąpieli, miękkich ręczników, pięknych świeczek i perfum, które otulą ją nutami egzotycznych zapachów.

Karta podarunkowa Rituals to również doskonały pomysł na prezent dla tych, którzy chcą zadbać o siebie i stworzyć w swoim domu oazę spokoju. Niezależnie od okazji, ta karta przyniesie wyjątkową przyjemność i relaks, a wybór produktów będzie czystą przyjemnością.


Kartę podarunkową można wykorzystać w sklepach stacjonarnych Rituals za pomocą kodu kreskowego lub w Internecie wpisując kod i numer PIN.
Skorzystaj z lokalizatora sklepów, aby zobaczyć pełną listę sklepów stacjonarnych Rituals, lub postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami


Aby zrealizować kartę podarunkową w sklepie online:


1. Finalizując zakupy jako metodę płatności wybierz opcję „Karta podarunkowa Rituals”.
2. Aby wykorzystać daną kwotę z konta, wprowadź 19-cyfrowy kod, a następnie numer PIN.

Środki pieniężne dostępne na cyfrowej karcie podarunkowej można wykorzystać jednorazowo lub rozłożyć na kilka zamówień. Cyfrowych kart podarunkowych nie można wymieniać na gotówkę. W przypadku zwrotów produktów zakupionych przy użyciu cyfrowej karty podarunkowej, środki pieniężne zostaną zwrócone na tę samą kartę podarunkową. Firma Rituals nie ponosi odpowiedzialności za karty podarunkowe, które zostały zgubione, skradzione, zniszczone lub użyte bez zgody i w takich okolicznościach nie będzie możliwe otrzymanie ich duplikatów. Cyfrową kartę podarunkową należy przechowywać w bezpiecznym miejscu do 30 dni po jej całkowitym zrealizowaniu, ponieważ będzie ona potrzebna do dokonania zwrotu pieniędzy w przypadku zwrotu produktów.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także