Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
E-Karta Upominkowa SEPHORA 200 zł
search
  • E-Karta Upominkowa SEPHORA 200 zł

E-Karta Upominkowa SEPHORA 200 zł

200,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Sephora to fascynujący, pełen pasji świat piękna. Nasza unikalna koncepcja to oferta starannie dobranego, pełnego nowości asortymentu partnerskich marek – wśród nich zarówno klasyki, marki i inne, gorące, światowe premiery oraz ciesząca się uznaniem, kolekcja marki własnej, Sephora Collection.

Wiemy, że piękno przybiera rozmaite oblicza, dlatego zapraszamy Cię do umacniania swojej pewności siebie i odkrywania drzemiącego w Tobie potencjału, a wszystko to w bajecznym miejscu, gdzie każdy może swobodnie dotykać, czuć i eksperymentować. Usługi, porady i spersonalizowane wsparcie profesjonalnego i pełnego wyobraźni zespołu konsultantów Sephora, pozwolą Ci w pełni odkryć w sobie piękno.

Pragniemy zachwycać Cię za każdym razem, gdy odwiedzasz perfumerię Sephora lub sephora.pl. Pamiętaj, że nieskończona moc piękna jest w Twoich rękach!

E-karta upominkowa Sephora może być wykorzystana na www.sephora.pl i w perfumeriach stacjonarnych SEPHORA w ciągu roku po jej zakupie.

Nie podlega wymianie na środki pieniężne oraz zwrotom, nawet w przypadku zgubienia, kradzieży lub przedawnieniu.

Dodatkowe informacje znajdziesz pod adresem: https://www.sephora.pl/on/demandware.static/-/Library-Sites-SephoraV2/pl_PL/v2cef7386b4f5b8c70b4f266d4f28485271972070/7_ANIMACJA/W24/Sephora_Regulamin_Kart%20Upominkowych.pdf

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także