Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa EMAKO.pl 500 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa EMAKO.pl 500 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa EMAKO.pl 500 zł

406,50 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Karta podarunkowa EMAKO.pl to 500 zł do wydania na co tylko zechcesz. Podaruj ją komuś, kto uwielbia buszować w poszukiwaniu pięknych i funkcjonalnych dodatków do domu. Jeśli nie masz pewności, co spodoba się obdarowanej osobie - daj jej wolność wyboru. Prezent od Ciebie sprawi prawdziwą radość, zwłaszcza jeśli będzie wybierany samodzielnie.

Karta podarunkowa EMAKO.pl będzie świetnym prezentem z okazji parapetówki czy urodzin, ale tak naprawdę sprawdzi się na każdą okazję - to uniwersalny podarunek. Voucher umożliwi zakupy z ponad 12 000 rozmaitych produktów. Wszystkie marzenia wnętrzarskie są w zasięgu.

EMAKO.pl oferuje ogromny wybór akcesoriów do kuchni, łazienki, salonu czy pokoju dziecięcego. Urządzenie mieszkania w dowolnym stylu będzie niezwykle łatwe, a poszukiwanie wymarzonych produktów - prawdziwą przyjemnością. Klienci mogą do woli wybierać zarówno spośród pięknych dekoracyjnych akcesoriów, jak i sprytnych rozwiązań, które pomogą zorganizować przestrzeń. Przystępne ceny i liczne promocje sprawiają, że nawet kolekcje z sekcji PREMIUM są dostępne dla każdego.

Kartę podarunkową o wartości 500 zł można zrealizować wyłącznie wirtualnie na stronie https://emako.pl/

Jak skorzystać z karty podarunkowej EMAKO.pl?

  1. Po zakupie karty podarunkowej, prześlemy do Ciebie e-mail z unikalnym numerem karty.
  2. Karta podarunkowa będzie ważna 12 miesięcy od daty zakupu.
  3. Karty podarunkowej możesz użyć jedynie w sklepie EMAKO.pl
  4. Z karty podarunkowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy korzystasz z innych promocji i rabatów.
  5. Karta podarunkowa jest formą płatności. Aby z niej skorzystać podczas płacenia, wpisz otrzymany numer karty w polu “Kod rabatowy”. Obniży się Twoja kwota do zapłaty. Zobaczysz to w podsumowaniu.
  6. Jeśli nie wykorzystasz całej kwoty, możesz wykorzystać ją przy kolejnych zakupach. Istotne jest, żeby zrobić to w okresie ważności karty.
  7. Jeśli suma do zapłaty będzie wyższa niż kwota karty podarunkowej - konieczne będzie dopłacenie różnicy.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonuWłaściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***