Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa EMAKO.pl 150 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa EMAKO.pl 150 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa EMAKO.pl 150 zł

121,95 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Elektroniczna karta podarunkowa EMAKO.pl to dostęp do świata ponad 12 000 produktów, które pomogą wyposażyć praktycznie każde wnętrze. Z nimi stworzysz wymarzony i wygodny salon, sypialnię, kuchnię, łazienkę, przedpokój, domowe biuro, pokój dziecka, a nawet taras lub ogród.

Miłośniczki stylów: boho, scandi, glamour lub industrial z pewnością docenią szeroki wybór unikatowych dekoracji oraz tekstyliów. Domowych majsterkowiczów i złote rączki zachwycą sprytne sposoby montażu bez wiercenia. Docenią również funkcjonalne meble, które zmieszczą się w każdym kącie. Karta pomoże wprowadzić do nowego mieszkania charakter domowników i funkcjonalność. Wręcz najbliższym wolny wybór i możliwość wyposażenia mieszkania według swojego gustu i potrzeb.

Karta podarunkowa EMAKO.pl to bilet wstępu do świata pięknych i praktycznych wnętrz, w których każdy przedmiot ma swoje miejsce. Liczne akcje promocyjne, korzystne rabaty i oferty specjalne pozwolą kupić wybrane przedmioty jeszcze taniej!

Kartę podarunkową o wartości 150 zł można zrealizować wyłącznie wirtualnie na stronie https://emako.pl/

Jak skorzystać z karty podarunkowej EMAKO.pl?

  1. Po zakupie karty podarunkowej, prześlemy do Ciebie e-mail z unikalnym numerem karty.
  2. Karta podarunkowa będzie ważna 12 miesięcy od daty zakupu.
  3. Karty podarunkowej możesz użyć jedynie w sklepie EMAKO.pl
  4. Z karty podarunkowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy korzystasz z innych promocji i rabatów.
  5. Karta podarunkowa jest formą płatności. Aby z niej skorzystać podczas płacenia, wpisz otrzymany numer karty w polu “Kod rabatowy”. Obniży się Twoja kwota do zapłaty. Zobaczysz to w podsumowaniu.
  6. Jeśli nie wykorzystasz całej kwoty, możesz wykorzystać ją przy kolejnych zakupach. Istotne jest, żeby zrobić to w okresie ważności karty.
  7. Jeśli suma do zapłaty będzie wyższa niż kwota karty podarunkowej - konieczne będzie dopłacenie różnicy.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonuWłaściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***