Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa EMAKO.pl 50 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa EMAKO.pl 50 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa EMAKO.pl 50 zł

40,65 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Elektroniczna karta podarunkowa EMAKO.pl to bezpieczny upominek dla wszystkich miłośników wystroju wnętrz. To idealny prezent na parapetówkę lub bez okazji. Szczególnie wtedy, gdy nie masz pewności, jaki dodatek do wnętrza sprawi radość bliskiej osobie. Wygodny w obsłudze i niezobowiązujący voucher gwarantuje swobodę wyboru spośród ponad 12 000 różnorodnych produktów.

Karta podarunkowa EMAKO.pl o wartości 50 zł to bilet wstępu do świata pięknych i praktycznych wnętrz. Wyjątkowe dekoracje, akcesoria łazienkowe i elementy wyposażenia kuchni pomogą odświeżyć wygląd czterech ścian. Wprowadzą domową atmosferę do nowego mieszkania.

Szeroka oferta stylowych produktów i funkcjonalnych dekoracji w różnych stylach wnętrzarskich pozwala znaleźć wymarzony przedmiot: według gustu i własnej estetyki. Klienci mogą wybierać spośród wielu modeli akcesoriów do kuchni, łazienki, sypialni, przedpokoju i pokoju dziecięcego. Produkty w dobrej cenie, akcesoria premium lub przedmioty wykonane w zrównoważony sposób - wszystko to znajdziesz na EMAKO.pl. Częste promocje i rabaty pozwolą upolować wymarzone produkty jeszcze niższej cenie. Karta podarunkowa to EMAKO.pl daje wolną rękę i pozwala stworzyć wnętrze w 100% odpowiadające potrzebom obdarowanej osoby.

Kartę podarunkową o wartości 50 zł można zrealizować wyłącznie na stronie https://emako.pl/

Jak skorzystać z karty podarunkowej EMAKO.pl?

  1. Po zakupie karty podarunkowej, prześlemy do Ciebie e-mail z unikalnym numerem karty.
  2. Karta podarunkowa będzie ważna 12 miesięcy od daty zakupu.
  3. Karty podarunkowej możesz użyć jedynie w sklepie EMAKO.pl
  4. Z karty podarunkowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy korzystasz z innych promocji i rabatów.
  5. Karta podarunkowa jest formą płatności. Aby z niej skorzystać podczas płacenia, wpisz otrzymany numer karty w polu “Kod rabatowy”. Obniży się Twoja kwota do zapłaty. Zobaczysz to w podsumowaniu.
  6. Jeśli nie wykorzystasz całej kwoty, możesz wykorzystać ją przy kolejnych zakupach. Istotne jest, żeby zrobić to w okresie ważności karty.
  7. Jeśli suma do zapłaty będzie wyższa niż kwota karty podarunkowej - konieczne będzie dopłacenie różnicy.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonuWłaściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***