Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
E-Karta Podarunkowa Sony Playstation Network 100 zł
search
  • E-Karta Podarunkowa Sony Playstation Network 100 zł

E-Karta Podarunkowa Sony Playstation Network 100 zł

100,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

E-karta podarunkowa PlayStation Network to idealny prezent dla osób, które są pasjonatami gier i korzystają z konsol PlayStation. Daje ona możliwość dokonywania zakupów w sklepie PlayStation Store, gdzie dostępne są setki tytułów gier, dodatkowe treści oraz subskrypcje PlayStation Plus i PlayStation Now. E-karta podarunkowa jest łatwa w użyciu, pozwala na wybór ulubionych gier i treści oraz zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru czasu dokonania zakupów. Dzięki niej można też skorzystać z atrakcyjnych ofert promocyjnych oraz kupić gry bezpośrednio na konsoli lub przez Internet. E-karta podarunkowa PlayStation Network to także prezent dla osób, które chcą podarować bliskiej osobie coś oryginalnego i związanego z ich pasją, a jednocześnie nie wiedzą, jakie konkretne tytuły gier byłyby dla niej najlepsze.

Jak wykorzystać kartę podarunkową Playstation Network?

Aby wykorzystać kartę podarunkową PlayStation Network, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Zaloguj się na swoje konto PlayStation Network na swojej konsoli PlayStation lub w przeglądarce internetowej za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego.
  2. Przejdź do sklepu PlayStation Store.
  3. Wybierz opcję "Wykorzystaj kody" lub "Dodaj fundusze" z menu głównego.
  4. Wpisz kod podarunkowy, który znajduje się na karcie podarunkowej, a następnie kliknij przycisk "Wykorzystaj kod".
  5. Po wpisaniu kodu, środki z karty podarunkowej zostaną dodane do twojego portfela PSN.
  6. Możesz teraz korzystać z środków na swoim koncie PSN, aby dokonać zakupów w sklepie PlayStation Store, subskrypcji PlayStation Plus lub PlayStation Now.

Ważne jest, aby pamiętać, że karta podarunkowa PlayStation Network może mieć ograniczenia co do regionu lub czasu ważności. Przed dokonaniem zakupów należy upewnić się, czy karta jest aktywna i jak długo można z niej korzystać.

Warunki korzystania: https://www.playstation.com/legal/ps-plus-usage-terms/

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail


Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także