Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
  • Nowy
E-karta podarunkowa TaniaKsiazka.pl 100 zł
search
  • E-karta podarunkowa TaniaKsiazka.pl 100 zł

E-karta podarunkowa TaniaKsiazka.pl 100 zł

100,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

TaniaKsiazka.pl to najlepsza księgarnia internetowa. Magazyn księgarni to ponad 16 km pełnych półek! W asortymencie sklepu znajduje się ponad 400 tys. produktów, wśród których dostępne są m.in. książki, gry i zabawki. W ofercie znajdziesz również książkowe gadżety, artykuły szkolne i papiernicze oraz wszystkie materiały niezbędne do nauki.

Najważniejsze kwestie:

ważność kodu wartościowego: minimum 12 miesięcy

kod wartościowy można wykorzystać przy zakupach online na TaniaKsiazka.pl

kod wartościowy jest jednokrotnego użytku

kod wartościowy działa tylko dla zalogowanych użytkowników

Więcej informacji dotyczących warunków realizacji kodów TaniaKsiazka.pl znajdziesz na: https://www.taniaksiazka.pl/regulamin-korzystania-z-kodu-wartosciowego-a-1122.html

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***