Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
eVoucher kicket.com 149 zł
search
  • eVoucher kicket.com 149 zł

eVoucher kicket.com 149 zł

149,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Szukasz niebanalnego prezentu? Wystarczy kilka kliknięć, żeby podarować komuś wyjątkowe przeżycia i chwile, które na długo pozostaną w pamięci!

Voucher do teatru to doskonały prezent dla prawdziwych miłośników teatru, ceniących sobie mistrzowską grę aktorską oraz wyjątkowe spektakle. Daje pewność, że obdarowana nim osoba wybierze wydarzenie idealnie dopasowane do siebie.

kicket.com (dawne eWejściowki.pl) to portal, na którym z łatwością odkryjesz najlepsze wydarzenia kulturalne w całej Polsce. Znajdując się w dowolnym miejscu na świecie, wyszukasz i zarezerwujesz bilety do teatru, teatru dla dzieci, muzeum, kina, na koncert, stand-up, kabaret, festiwal oraz wiele innych wydarzeń. Kupując komuś prezent, warto postawić na voucher do teatru. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań i Łódź to tylko niektóre miasta, w których znajdziecie niezwykle bogatą ofertę spektakli na kicket.com.

Voucher możesz wykorzystać, kupując bilety na dowolne wydarzenie znajdujące się na portalu kicket.com (dawne eWejściówki.pl). Kod znajdujący się na voucherze podarunkowym wystarczy wpisać podczas zakupu biletów w odpowiednim polu formularza rezerwacyjnego oraz zatwierdzić, aby kwota zamówienia zmniejszyła się o wartość kodu.

Kod można wykorzystać tylko podczas jednej transakcji - jeżeli wartość zamówionych biletów jest niższa od wartości vouchera, niewykorzystane środki przepadają. Jeżeli zaś wartość zamówionych biletów jest wyższa od wartości vouchera, wystarczy dopłacić brakującą kwotę. 

Voucher kicket.com (dawne eWejściówki.pl) jest ważny przez minimum 24 miesiące.

Regulamin portalu kicket.com (dawne eWejściówki.pl) oraz więcej informacji dotyczących warunków korzystania z voucherów znajdziesz TUTAJ

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***