Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
E-Karta Podarunkowa Skalnik 100 zł
search
  • E-Karta Podarunkowa Skalnik 100 zł

E-Karta Podarunkowa Skalnik 100 zł

100,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Podaruj prezent, który sprawi więcej niż radość. Odzież i sprzęt w Skalnik.pl to zaproszenie do przygody i możliwość realizacji górskich planów. Z tym bonem obdarowana osoba zdobędzie produkty najlepszej jakości i najlepszych marek. Bon do Skalnik.pl to zawsze trafiony prezent dla każdego, kto lubi góry i outdoor. 

Nie musisz być specjalistą, by pomóc obdarowanej osobie spełnić górskie marzenia. Z kartą podarunkową, każdy turysta czy wspinacz zrobi sobie taki prezent, jakiego potrzebuje. Wybierając ten produkt kupujesz e-bon podarunkowy z indywidualnym kodem do wykorzystania w sklepie internetowym Skalnik.pl oraz w sklepach stacjonarnych. Podczas zakupów wystarczy wpisać w koszyku kod, by opłacić zakupy lub ich część za pomocą karty. 

Bon można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania zgromadzonych na nim środków. Ważność bonu: minimum 24 miesiące od daty zakupu.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie kart podarunkowych: https://www.skalnik.pl/regulamin-karty-podarunkowe

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.
 
*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***