Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
eKarta prezentowa Pstryk Smyk 100 zł
search
  • eKarta prezentowa Pstryk Smyk 100 zł

eKarta prezentowa Pstryk Smyk 100 zł

100,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Idealny prezent z okazji narodzin dziecka, na baby shower i do wyprawki noworodka. Zatrzymaj czas, zachowaj wspomnienia- najpiękniejszy prezent dla rodziców. Pstryk Smyk to producent niepowtarzalnych artykułów dla niemowląt przeznaczonych do tworzenia foto pamiątek z najważniejszymi momentami z okresu niemowlęcego.

Czas tak szybko ucieka, a Ty dzięki niepowtarzalnym prezentom firmy Pstryk Smyk będziesz mógł zachować piękne chwile na dłużej. 

Każdy rodzic znajdzie tam coś dla siebie, a Ty podarujesz w ten sposób prezent idealny.

Pstryk Smyk to producent niepowtarzalnych artykułów dla niemowląt przeznaczonych do tworzenia foto pamiątek z najważniejszymi momentami z okresu niemowlęcego. Znajdziesz wśród nich Kocyki do zdjęć, Foto maty, Foto karty, Metryczki i wiele dekoracyjnych dodatków. Dzięki nim uchwycisz na zdjęciach ważne etapy w rozwoju dziecka np. pierwsze kroki, pierwsze słowo i stworzysz piękną pamiątkę na lata.

eKarta prezentowa Pstryk Smyk  jest to wirtualna karta w postaci kodu, która umożliwia dokonanie zakupów na www.pstryksmyk.pl.

W trakcie ważności karty mogą Państwo posługiwać się nią wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu przypisanego do karty. Karta prezentowa jest kartą „na okaziciela”, a zatem po wykupieniu karty można przekazać ją dowolnej osobie.

W przypadku, gdy cena nabywanych towarów lub usług przekracza wartość, zakodowaną na eKarcie, wówczas niezbędne jest dokonanie stosownej dopłaty przy użyciu innego środka płatniczego.

eKarta jest ważna minimum 12 miesięcy od dnia jej nabycia lub do wyczerpania salda.

Szczegółowe warunki korzystania znajdują się w regulaminie na stronie sklepu www.pstryksmyk.pl

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.
 
*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***