Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M HOME 50 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M HOME 50 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M HOME 50 zł

50,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Elektroniczna Karta Podarunkowa H&M HOME to możliwość podrasowania domowych wnętrz dodatkami z kolekcji H&M. Niezależnie od tego, czy właśnie wprowadzasz się do własnych czterech kątów, czy chcesz tchnąć nowe życie w stare wnętrza, z Elektroniczną Kartą Podarunkową H&M HOME znajdziesz coś do każdego pomieszczenia.

Dając kartę H&M Home w prezencie, dajesz komuś możliwość wyboru i dobrania dodatków według własnego gustu.

W ofercie H&M HOME znajdują się takie meble, jak eleganckie stoliki boczne i wygodne fotele, oraz szeroki wybór oświetlenia. Szukasz Idealnego Prezentu w postaci efektownych dodatków? W takim razie koniecznie podaruj Elektroniczną Kartę Podarunkową H&M HOME, dzięki której obdarowana osoba wybierze pościel, ozdobne poduszki i poszewki na poduszki, a także teksturowane narzuty i koce. W asortymencie H&M HOME czekają też dekoracje: do ustawienia w łazience świece zapachowe, nowe doniczki do ulubionych roślin, ozdoby na ściany i piękne wazony dla osób lubiących eksperymentować.

Karty podarunkowej można używać w sklepie internetowym https://www2.hm.com/pl_pl/index.html oraz w sklepach stacjonarnych H&M.
Więcej informacji dotyczących warunków korzystania z kart podarunkowych H&M znajdziesz na https://www2.hm.com/pl_pl/customer-service/gift-card/terms---conditions.html

Karta jest ważna minimum 12 miesięcy. 

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także