Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna karta podarunkowa home&you 200 zł
search
  • Elektroniczna karta podarunkowa home&you 200 zł

Elektroniczna karta podarunkowa home&you 200 zł

200,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Gama asortymentu home&you to nie lada gratka dla miłośnika pięknych wnętrz. Ozdoby i dekoracje dostosowane do pory roku i okazji. Ponadczasowy design, a także prezenty na każdą okazję. Home&you to tekstylia, talerze, sztućce, a także sztuka, która zadowoli najwybredniejszego kupującego. 

Dając elektroniczną kartę podarunkowa do home&you dajesz komuś niesamowity wybór z pośród szerokiego asortymentu świata wnętrz i dodatków. 

Warunki dotyczące kart podarunkowych home&you: https://home-you.com/pl/gift-card/gc/regulamin

Karta podarunkowa home&you to wspaniały prezent dla każdego, kto ceni sobie wyjątkowe dodatki do domu i piękne aranżacje wnętrz. Oto kilka sposobów na wykorzystanie karty podarunkowej home&you:

  1. Zakupy w sklepie stacjonarnym - karta podarunkowa home&you może być wykorzystana do zakupu produktów w każdym sklepie stacjonarnym tej marki w Polsce.
  2. Zakupy online - karta podarunkowa może być również wykorzystana do zakupów w sklepie internetowym home&you. Wystarczy wpisać kod karty podarunkowej w polu "kod rabatowy" podczas składania zamówienia.
  3. Prezent dla bliskiej osoby - karta podarunkowa home&you to wspaniały prezent dla każdej osoby, która interesuje się aranżacją wnętrz. Można ją przekazać jako prezent na urodziny, imieniny, święta Bożego Narodzenia czy inną okazję.
  4. Uzupełnienie istniejącej aranżacji - posiadając kartę podarunkową home&you, można uzupełnić istniejącą aranżację wnętrza o nowe dodatki, np. nowe poduszki, dekoracje czy artykuły kuchenne.

Kartę podarunkową można zrealizować w salonach stacjonarnych home&you na terenie całej Polski oraz w sklepie online.

Karta podarunkowa jest ważna minimum 3 miesiące.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***