Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa CCC 250 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa CCC 250 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa CCC 250 zł

250,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Elektroniczna karta podarunkowa CCC to idealny prezent dla wszystkich miłośników nowych trendów w świecie mody! Stylowe buty i modne dodatki dopełnią niejedną stylizację. CCC podąża za trendami i rozszerza swój asortyment o coraz to nowe marki: Adidas, New Balance czy Gino Rossi. 

A do tego mnóstwo promocji, rabatów, które pozwolą upolować Ci ulubione modele w korzystnych cenach.

Bliskiej Ci osobie podaruj swobodę w wyborze upominku spośród najmodniejszych butów, torebek i akcesoriów od CCC!

Elektroniczną kartę podarunkową CCC można zrealizować na stronie www.ccc.eu oraz we wszystkich sklepach stacjonarnych CCC, płacąc za zakupy w całości lub dokonując częściowej płatności.

Więcej informacji dotyczących warunków korzystania z kart podarunkowych CCC znajdziesz na: https://giftcard.ccc.eu/regulamin.pdf.

Karta jest wielokrotnego użytku, aż do wyczerpania środków na karcie. 

Jeżeli wartość zakupów wykracza poza środki dostępne na karcie, istnieje możliwość dopłaty innymi formami płatności.

Saldo karty dostępne do sprawdzenia na: https://giftcard.ccc.eu/sprawdz-saldo.

Jak zrealizować Elektroniczną kartę podarunkową CCC?

  1. Płatność przy użyciu Elektronicznej Karty Podarunkowej w Sklepie Stacjonarnym następuje poprzez jej okazanie przed dokonaniem przez Użytkownika wyboru formy płatności za nabywane produkty i umożliwienie zeskanowania informacji z Elektronicznej Karty Podarunkowej pracownikowi Sklepu Stacjonarnego.
  2. Płatność przy użyciu Elektronicznej Karty Podarunkowej w Sklepie Internetowym następuje poprzez dokonanie wyboru formy płatności „Karta Podarunkowa” i wpisaniu w dedykowane pole numeru Karty Podarunkowej albo Wirtualnej Karty Podarunkowej i kod PIN.
  3. W przypadku zapłaty Elektroniczną Kartą Podarunkową saldo zostanie pomniejszone o kwotę ceny należnej za produkt lub usługę.

Karta jest ważna minimum 12 miesięcy.

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***