Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Prezentowa DAJAR 200 zł
search
  • Elektroniczna Karta Prezentowa DAJAR 200 zł

Elektroniczna Karta Prezentowa DAJAR 200 zł

200,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Elektroniczna Karta Prezentowa DAJAR.pl da Tobie wybór tysięcy produktów do domu i ogrodu. DAJAR.pl to największy wybór mebli do Twojego ogrodu. Najlepsze huśtawki ogrodowe, różnorodne meble campingowe – wśród nich krzesła, fotele i stoły, nowoczesne meble z technorattanu. Dodatkowo ofertę uzupełnia niezliczona liczba wzorów i wariantów poduszek na niemal wszystkie rodzaje mebli, krzeseł, foteli, drewnianych palet, huśtawek ogrodowych.

Elektroniczna karta do DAJAR.pl to na pewno trafiony prezent, gdyż każdy znajdzie tam coś dla siebie, a dzięki takiej formie, to co najbardziej mu się spodoba, wybierze sobie samodzielnie. 

W sklepie DAJAR.pl znajdziesz też wszystko do pięknej aranżacji stołu i przygotowania smakowitych potraw oraz deserów.

W naczyniach do serwowania Twoich przysmaków podasz zarówno rodzinny obiad, jak i wyśmienitą kawę w gronie znajomych. W sklepie DAJAR.pl znajdziesz m.in. serwisy obiadowe, talerze, sztućce, kieliszki, dzbanki, zaparzacze, filiżanki, kubki, patery.

W DAJAR.pl dobierzesz rozmaite akcesoria do przyrządzenia posiłków. Tam czekają na Ciebie deski do krojenia, noże, garnki, patelnie, wałki, formy do pieczenia, czajniki, przyprawniki, chlebaki, pojemniki do żywności.

DAJAR to w 100% polska firma.

Więcej informacji dotyczących warunków realizacji kart prezentowych DAJAR.pl znajdziesz na: https://dajar.pl/info/giftcards

Jak wykorzystać Elektroniczną Kartę Prezentową DAJAR.pl?

  1. Karta Prezentowa DAJAR.pl może być wykorzystana wyłącznie w sklepie online.
  2. Karta Prezentowa DAJAR.pl nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócona.
  3. Realizacja Karty Prezentowej DAJAR.pl następuje poprzez wpisanie umieszczonego na niej unikalnego, jednorazowego kodu w polu „kod rabatowy” i zatwierdzenie przyciskiem „użyj”.
  4. Do jednego, unikalnego zakupu może być wykorzystana wyłącznie jedna Karta Prezentowa DAJAR.pl.
  5. Przy wykorzystaniu karty nie ma możliwości otrzymania reszty.
  6. W przypadku zwrotu produktów nabytych z użyciem karty, Klient otrzymuje Kartę Prezentową DAJAR.pl odpowiadającą wartości zwracanych produktów.

Karty prezentowe ważne są minimum 6 miesięcy.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***