Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
  • Obecnie brak na stanie
Elektroniczna Karta Podarunkowa Żabka 50 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa Żabka 50 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa Żabka 50 zł

50,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Żabka to sklep, który zawsze jest pod ręką. Szybki obiad, smaczny i zdrowy lunch, a może pora na pożywne śniadanie? Do tego hot-dog i kawa? W Żabce to możliwe, a dzięki naszej elektronicznej karcie podarunkowej dasz komuś dostęp do super szybkich zakupów. 

Bogaty asortyment sieci sklepów Żabka zadowoli każdego. W Żabce znajdziesz zawsze to czego akurat Ci brakuje. Żabka to znana w całej Polsce sieć małych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na lokalne potrzeby milionów Klientów. Nowoczesne sklepy to już prawie 8 tysięcy punktów w całym kraju.

Elektroniczna Karta Podarunkowa Żabka to najlepszy prezent dla osób uwielbiających szybkie zakupy.

Środki przypisane na Elektronicznej Karcie Podarunkowej Żabka uprawniają Użytkownika do zapłaty za dowolnie wybrane towary we wszystkich Sklepach Żabka oraz Freshmarket na terenie całego kraju.
  • Po upływie daty ważności karta nie może być realizowana.
  • Użytkownik może opłacić towary Elektroniczną Kartą Podarunkową jednokrotnie.
  • Możliwe jest łączenie dowolnej ilości kart podczas jednej płatności.
  • W przypadku realizacji zakupu towarów za kwotę niższą niż wartość karty, różnica nie będzie wydawana w gotówce lub jakiejkolwiek innej formie. W przypadku realizacji zakupu towarów za kwotę wyższą niż wartość karty podarunkowej, Klient zobowiązany jest do zapłacenia różnicy gotówką lub kartą płatniczą.
  • Elektroniczne Karty Podarunkowe Żabka nie podlegają wymianie na gotówkę zarówno w całości, jak i częściowo.
  • Elektroniczne Karty Podarunkowe Żabka nie mogą służyć rozliczeniu transakcji związanych z realizacją usług będących w ofercie sklepów Żabka (np. lotto, płatność za rachunki, etc.). Lista usług dostępna jest na stronie: https://www.zabka.pl/wygodne-uslugi/karty-podarunkowe
  • Regulamin korzystania z Elektronicznej Karty Podarunkowej Żabka (przedpłaconego bonu towarowego) znajduje się tutaj: https://media.zabka.pl/uploads/media/5b6f42dde5f23/2017-02-22-bony-towarowe-regulamin.pdf 
Elektroniczna Karta Podarunkowa Żabka jest ważna do 08.06.2023

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także