Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
E-Kod Podarunkowy Biedronka 50 zł
search
  • E-Kod Podarunkowy Biedronka 50 zł

E-Kod Podarunkowy Biedronka 50 zł

50,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Codzienne zakupy, lista produktów do kupienia na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi? Przekąski, fit nowości, świeże owoce i warzywa, pieczywo wypiekane na miejscu, szeroki asortyment serów, wędlin, mięs i ryb. To już tak wiele, a zdecydowanie nie wszystko, co oferuje sieć sklepów Biedronka. Tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

E-Kod Podarunkowy do sieci sklepów Biedronka, która ma swoje sklepy w całej Polsce, to idealny prezent dla każdego, gdyż wykorzysta upominek na to, czego najbardziej potrzebuje.

Dodatkowo nasz e-voucher to ekspresowo dostarczany kod do samodzielnego wydruku, czyli prezent, który zawsze możesz mieć pod ręką.

Płacąc za zakupy e-kodem przy kasie należy podać kasjerowi 13 cyfr z jakich składa się e-kod. W jednej transakcji można wykonywać płatność kilkoma e-kodami.

E-Kod Podarunkowy Biedronka posiada bezterminowy okres ważności oraz można się nim posługiwać wielokrotnie, aż do wyczerpania przypisanego do niego limitu.

Regulamin e-kodów dostępny jest pod adresem: https://statickartypodarunkowe.biedronka.pl/Regulamin_karta_na_zakupy-04062018.pdf?_ga=2.248448583.192615027.1629121583-44175791.1626700959

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także