Razem : 0,00 zł

paysafecard – idealne rozwiązanie do wygodnych i bezpiecznych płatności

Płatności internetowe oraz związane z nimi obawy przed podawaniem danych swojej karty płatniczej lub podpinania jej do konta są szeroko omawiane w całej sieci internetowej. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań dostępnych na globalnym rynku, które zapewnia bezpieczną formę płatności, jest paysafecard.

W zależności od kraju, istnieją różne limity jednorazowej transakcji bez rejestracji paysafecard. Na dzień dzisiejszy dla Polski limit ten wynosi 200 PLN. Jeżeli jednorazowa transakcja przekracza tę wartość, jest możliwość rejestracji w paysafecard, dzięki czemu limit jednorazowej transakcji zwiększy się do 4 000 PLN przy okazji dając dostęp do wielu innych funkcjonalności.

Paysafecard umożliwia płatność na wielu topowych platformach cyfrowych, nie tylko w tysiącach sklepów internetowych na całym świecie, ale także na platformach streamingowych, czy też dla graczy. Przykładowe platformy, na których jest możliwość skorzystania z płatności paysafecard to: Google Play, Dropzone, Microsoft, XBOX, STEAM, Spotify, SONY PlayStation.

Kody prepaid paysafecard dostępne na stronie Prezent Idealny posiadają wymagane 16 znaków. Ich nominały umożliwiają płatność paysafecard bez rejestracji. Paysafecard to Idealny Prezent dla młodych jak i starszych użytkowników Internetu. Podaruj możliwość wyboru wraz z paysafecard!