Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
PaysafeCard 100 zł
search
  • PaysafeCard 100 zł

PaysafeCard 100 zł

100,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

paysafecard to światowy lider rynku w dziedzinie metod płatności prepaid, został założony w 2000 roku z siedzibą w Wiedniu. Firma działa na skalę międzynarodową i jest reprezentowana w 60 krajach na całym świecie.

Chcesz mieć możliwość płacenia online bezpiecznie i anonimowo, bez żadnych kłopotów?

Doładowanie paysafecard 100 zł właśnie taką możliwość zapewnia.

Dzięki automatycznej dostawie, zaraz po dokonaniu zakupu, otrzymasz bezpośrednio na swój adres e-mail 16-cyfrowy kod PIN, którego natychmiast możesz użyć na takich platformach jak np. Steam, Microsoft, Playstation, Deezer, Wargaming.net, Epic Games i wielu, wielu innych.

Kup doładowanie paysafecard i ciesz się bezpiecznymi płatnościami w Internecie!

Ogólne Warunki Handlowe paysafecard: https://www.paysafecard.com/terms

!!!UWAGA!!! W celu finalizacji zakupu doładowania paysafecard, w koszyku powinny się znajdować tylko i wyłącznie produkty paysafecard.

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***