Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
eVoucher eBilet 50 zł
search
  • eVoucher eBilet 50 zł

eVoucher eBilet 50 zł

50,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Szukasz najciekawszych wydarzeń w okolicy? Jednym kliknięciem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. 

eBilet.pl to oficjalny kanał sprzedaży biletów na najważniejsze wydarzenia muzyczne, teatralne, kulturalne, kabaretowe i sportowe. Platforma gwarantuje: bezpieczne zakupy, szybką dostawę, topowe imprezy i oczywiście najlepszą zabawę. 

Voucher eBilet umożliwia zakup biletów na dowolne wydarzenie dostępne na stronie www.eBilet.pl, wprowadzenie kodu obniży finalnie wartość biletów. Po wybraniu biletów wpisz numer zakupionego kodu w oknie „Voucher eBilet” - to jedna z form płatności do wyboru na samym końcu procesu rezerwacji.

Środki znajdujące się na voucherze są dostępne aż do wyczerpania limitu. Podczas jednej transakcji istnieje możliwość wykorzystania jednego kodu. 

Voucher eBilet ważny minimum 6 miesięcy.

Więcej informacji dotyczących warunków korzystania z Voucherów eBilet możesz sprawdzić TUTAJ

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***