Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Xbox Live 70 PLN - cyfrowy kod
search
  • Xbox Live 70 PLN - cyfrowy kod
  • Xbox Live 70 PLN - cyfrowy kod

Xbox Live 70 PLN - cyfrowy kod

70,00 zł
* Akceptuję warunki użytkowania: nie
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Cyfrowy kod umożliwiający zakup gier, aplikacji i innych materiałów na konsolę Xbox i system Windows. Po zrealizowaniu na  koncie Microsoft  zostanie uwzględniona pełna wartość kodu i będzie  można ją użyć do zakupu kwalifikujących się materiałów  bezpośrednio w wybranych sklepach cyfrowych firmy Microsoft.

 

ABY WYKORZYSTAĆ KOD:
1. Wejdź na stronę microsoft.com/redeem
2. Wprowadź kod
3. Rozpocznij zakupy
Aby utworzyć nowe konto Microsoft lub przeczytać pełną treść warunków i postanowień (które mogą ulec zmianie bez powiadomienia), wejdź na stronę microsoft.com/cardterms.


* Działa na komputerach i tabletach z systemami Windows 10 lub Windows 8.1, na telefonach z systemami Windows 10 lub Windows Phone 8 i nowszych oraz na konsolach Xbox One i Xbox 360. Nie można zrealizować na urządzeniach ze starszym oprogramowaniem.

Więcej informacji uzyskasz TUTAJ

* Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 pkt 13 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. z 2017 r. poz. 683, ze zm.) w przypadku wyrażenia przez Klienta zgody na spełnienie świadczenia (udostępnienia towaru w postaci Kodów) przed upływem 14 dniowego terminu do odstąpienia od Umowy, liczonego od dnia zawarcia Umowy, Klientowi nie przysługuje uprawnienie do odstąpienia od Umowy sprzedaży towaru w postaci Kodów.

 

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***