Razem : 0,00 zł
Karta Podarunkowa Primark 50 zł
search
  • Karta Podarunkowa Primark 50 zł

Karta Podarunkowa Primark 50 zł

50,00 zł
Wysyłka w 24 godziny
Ilość

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Uwielbiany zarówno przez fanów mody, jak i osoby ceniące jakość, Primark jest powszechnie uznawany za popularne miejsce, w którym można nabyć ubrania zgodne z najnowszymi trendami w przystępnych cenach. Primark to międzynarodowy detalista, który oferuje najnowszą modę, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego w najlepszych cenach. Mówiąc prościej, świetny styl w świetnych cenach.

Jak skorzystać z e-karty podarunkowej?

1. Pójdź do dowolnego sklepu Primark i znajdź sobie coś wspaniałego.
2. Po wybraniu produktów podejdź do kasy i pokaż kasjerowi kartę podarunkową. Baw się dobrze! Uwaga: Karty podarunkowe Primark można wykorzystać wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

Warunki


Prawidłowo aktywowaną kartą podarunkową można zapłacić za całe zakupy lub ich część w wybranych sklepach PRIMARK, w których taka usługa jest dostępna. Karty podarunkowe zakupione w Polsce można wykorzystać tylko w sklepach PRIMARK w Polsce. Karty są bezzwrotne i nie podlegają wymianie na gotówkę. Pozostałe środki na karcie podarunkowej mogą zostać wykorzystane przy dokonaniu kolejnych zakupów. Saldo karty podarunkowej wygasa po 5 latach od daty jej ostatniego użycia. PRIMARK nie ponosi odpowiedzialności za zgubione, skradzione lub uszkodzone karty. PRIMARK zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych warunków. O wszelkich zmianach każdy Klient zostanie poinformowany poprzez informacje w sklepie. Nie wpływa to na ustawowe prawa konsumenta. Wysokość przedpłaty na karcie można sprawdzić na stronie www.primark.com

Aktywacja karty następuje w ciągu 1 dnia roboczego od momentu przesłania wiadomości e-mail z potwierdzeniem fizycznego odbioru karty.

Spersonalizuj Dodatkowo Prezent Idealny