Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna karta podarunkowa Nintendo eShop 120 PLN
search
  • Elektroniczna karta podarunkowa Nintendo eShop 120 PLN

Elektroniczna karta podarunkowa Nintendo eShop 120 PLN

120,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

To wyjątkowy prezent dla wszystkich fanów Nintendo. Kupując ten produkt możesz użyć karty Nintendo eShop jako szybkiego i łatwego sposobu na dodanie kredytu do wirtualnego portfela na zakup gier i innych produktów na Nintendo eShop.

Odkryj świat gier i darmowych wersji demo dostępnych do pobrania od razu na Nintendo eShop! Możesz wymienić swój kredyt, odwiedzając Nintendo eShop na swoim Nintendo Switch, systemie rodziny Nintendo 3DS lub Wii U.

Jak zrealizować kartę podarunkową Nintendo?

  1. Zaloguj się na swoje konto Nintendo: Aby skorzystać z karty podarunkowej, musisz najpierw zalogować się na swoje konto Nintendo. Możesz to zrobić na stronie internetowej lub na konsoli Nintendo.
  2. Przejdź do sklepu Nintendo eShop: Po zalogowaniu się na swoje konto, przejdź do sklepu Nintendo eShop, aby zobaczyć dostępne opcje zakupów.
  3. Wprowadź kod karty podarunkowej: W sekcji "Korzystaj z kodu" wybierz opcję "Wprowadź kod karty podarunkowej". Wprowadź kod z karty podarunkowej i kliknij przycisk "Dodaj".
  4. Zatwierdź transakcję: Po wprowadzeniu kodu, zobaczysz, ile środków zostało dodanych do twojego konta. Możesz teraz wybrać produkty, które chcesz kupić, i zatwierdzić transakcję.

Użyj cyfrowej karty Nintendo eShop jako szybkiego i łatwego sposobu na dodanie kredytu do wirtualnego portfela na zakup gier i innych produktów na Nintendo eShop.

Aktywowanie kodu na Nintendo Switch, systemach w rodzinie Nintendo 3DS lub Wii U:

  • W Nintendo eShop wybierz: REDEEM CODE („Zrealizuj kod”) lub ADD FUNDS („Dodaj środki”) i podążaj za wytycznymi na ekranie.

Kod Nintendo:

  • może być zrealizowany tylko raz, na pełną wartość, i na tę samą walutę jaka została użyta do nabycia kodu.
  • nie może być odsprzedany, wymieniony, zwrócony

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także