Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Voucher Fabryka Zegarków 200 zł
search
  • Voucher Fabryka Zegarków 200 zł

Voucher Fabryka Zegarków 200 zł

200,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Fabrykazegarkow.pl to popularny sklep internetowy i stacjonarny, dedykowany osobom, które cenią wygodne i bezpieczne zakupy zegarków na rękę, smartwatchy oraz biżuterii, a to wszystko w najlepszych cenach na rynku. Gwarantuje  wygodne i bezpieczne zakupy, dzięki czemu korzystanie ze sklepy Fabryka Zegarków jest przyjemne i satysfakcjonujące. Co więcej, wszystkie zakupione zegarki i biżuterię wysłane są bezpłatnym kurierem lub gotowe do odbioru w punktach w całej Polsce. 

Voucher podarunkowy zrealizujesz w koszyku zamówienia na stronie: www.fabrykazegarkow.pl

W podsumowaniu zamówienia kliknij w odnośnik "Mam kupon rabatowy" i wpisz poniższy kod vouchera i zatwierdź przyciskiem. 

Warunki korzystania z karty podarunkowej opisaliśmy na stronie: 

https://fabrykazegarkow.pl/voucher#boncard

Voucher jest ważny bezterminowo. Każdy voucher posiada unikalny kod do jednorazowego użycia, który należy wpisać podczas procesu zakupu.

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonuWłaściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***