Razem : 0,00 zł
  • Tylko online
Elektroniczna Karta Podarunkowa Homla 50 zł
search
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa Homla 50 zł

Elektroniczna Karta Podarunkowa Homla 50 zł

50,00 zł
* Akceptuję poniższą klauzulę dotyczącą odstąpienia od umowy: nie


Niniejszym wyrażam zgodę na natychmiastowe wykonanie umowy o dostarczenie treści cyfrowych niedostarczanych na nośniku materialnym i przyjmuję do wiadomości, że utracę prawo do odstąpienia od umowy z chwilą pełnego wykonania umowy przez Właściciela Sklepu.
Ilość
* - Pole wymagane

Zaloguj się przez:
Facebook    
 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Elektroniczna Karta Podarunkowa HOMLA znakomicie sprawdzi się do wyposażenia salonu, kuchni, łazienki, tarasu czy ogrodu, nadając wnętrzom nowoczesny i wyjątkowy charakter. To idealny pomysł na prezent dla osób, które pragną zachować odpowiedni balans pomiędzy funkcjonalnością, a pięknym wyglądem.

Nasza elektroniczna karta podarunkowa sprawdzi się za każdym razem, gdy będziesz chciał/a dać komuś coś wyjątkowego i ponadczasowego.

Zaproś swoich bliskich do świata, w którym wyjątkowy design, funkcjonalność i piękno są kwintesencją każdego produktu. Zainspiruj ich do metamorfozy wnętrza, dzięki której odmienią swoją przestrzeń funkcjonalnymi, a zarazem pięknymi meblami i dodatkami. 

Zaproś bliskich do świata HOMLA i podaruj im piękno.

Ważne informacje na temat Elektronicznych Kart Podarunkowych HOMLA:

  • Elektroniczna Karta Podarunkowa może być wykorzystana w sklepach stacjonarnych HOMLA (najbliższy sklep można znaleźć tu https://homla.com.pl/salony) bądź w sklepie internetowym www.homla.com.pl
  • Użytkownik realizuje kartę podarunkową poprzez przedstawienie jej personelowi Sklepu HOMLA (w formie kodu) przed dokonaniem zakupu produktu lub w przypadku sklepu internetowego w formularzu zakupu przed złożeniem Zamówienia z użyciem przycisku: „Zamawiam i płacę”.
  • W momencie zapłaty saldo karty podarunkowej zostanie pomniejszone o kwotę zakupionych towarów. W przypadku gdy środki na karcie nie będą wystarczające, Klient zobowiązany jest do dopłaty różnicy.
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa może być realizowana wielokrotnie – do momentu wykorzystania nominalnej wartości karty lub do momentu utraty ważności.
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa nie podlega wymianie na gotówkę.
  • Elektroniczna Karta Podarunkowa HOMLA jest ważna minimum 12 miesięcy od dnia aktywacji.
  • Pełny regulamin kart podarunkowych marki HOMLA dostępny jest tutaj: REGULAMIN BONÓW PODARUNKOWYCH MARKI HOMLA

Dodatkowo bezpłatne możliwości oferowane wraz z produktem:

-tekst personalizowanych życzeń umieszczony w szablonie wiadomości e-mail  oraz w pliku PDF wraz z produktem
-wysyłka produktu w innym terminie
-
wysyłka produktu na inny adres e-mail
-wysyłka produktu w formie SMS na podany numer telefonu

Właściciel Sklepu informuje, że zgodnie z treścią art. 38 ust. 1 pkt. 13 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (tekst jednolity Dz.U. z 2020 poz. 287), konsument traci prawo odstąpienia od umowy jeżeli przedsiębiorca rozpoczął świadczenie za wyraźną i uprzednią zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy, a konsument przyjął to do wiadomości.

*** PRODUKT CYFROWY, WYSYŁANY AUTOMATYCZNIE NA ADRES MAILOWY PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY PAYU ***

Zobacz także